Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire ciki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire ciki, hogy 40-éves férfi létemre, romantikus klippeket nézek a YouTube-on és közben sírok? Többi lent. Hosszú lesz.

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismertem egy tőlem néhány évvel idősebb hölgyet, akibe úgy érzem egyre jobban belehabarodok. Már szinte nincs olyan perc, hogy ne gondolnék rá, pedig elég elfoglalt vagyok. Ő nem tudja, hogy szerelmes vagyok belé, és nem is akarom neki elmondani egyenlőre, ugyanis nem akarom elrontani a barátságunkat, ami egyre jobban alakul. Nincs párja, hosszú évek óta nem is volt, férfi barátja sincs.

2019. dec. 2. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tini lanyok is csak ilyen hosszu szovegeket irnanak ki teljesen meg volnek elegedve :)


Szerintem nem gond ha neha elpityeredik az ember, nem egyszeru az elet. Fel a fejjel.

2019. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na, itt folytatom tovább: Elmondása szerint, egy komoly csalódás óta nem bízik a férfiakban, nem engedett magához senkit közelebb. Én vagyok az, akit talán most már szép lassan barátnak tekinthet. Sajnos ritkán találkozunk , és akkor is jelen van harmadik személy, de így is nagyon bizalmas dolgokról szoktunk beszélgetni, szerintem szimpatikus vagyok neki.
2019. dec. 2. 20:30
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen életkorban beköszönthet az Igaz szerelem, nincs ezzel semmi gond

Sok sikert ;)

2019. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ma pl. javasolta, hogy gyakrabban összejárhatnánk, beszélgetni, filmet nézni stb., illetve egy jövőbeli kirándulásra , amire én invitáltam , azonnal igent mondott. Szerintetek van esély arra, hogy belém szeret?
2019. dec. 2. 20:34
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok! Várom a további hozzászólásokat! Légyszi, kort, nemet írjatok, ha nem gond!
2019. dec. 2. 20:37
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A leírásból ítélve minden esély meg van rá. Persze ezt Te látod jobban.

3-as voltam

25F

2019. dec. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem, ha szerelmes vagy akkor a félelem ellenére színt kell vallankd előbb utóbb, kockáztatva azt is, hogy elrontod a jelenlegit. Az ilyet nem szép megúszni.
2019. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

"illetve egy jövőbeli kirándulásra , amire én invitáltam , azonnal igent mondott." Ez szerintem biztató jel!

Amúgy nem gáz, ha valaki sír, én teljesen irreális dolgokon, klippeken tudok sírni, ha ittam. :D

2019. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok semmit elsietni. Úgy érzem az idő nekem dolgozik, minél jobban megismer, annál nagyobb az esélyem. Eddig is megkörnyékezték férfiak, akiket hamar lerázott, bár vágyik egy normális kapcsolatra. Nem szereti ha nyomulnak rá. Én nyomulni nem fogok, nem akarom elrontani a barátságunkat, de szép lassan szeretném meghódítani.
2019. dec. 2. 21:09
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálam idősebb, nem tőlem.

Bántja a fülemet.

2019. dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!