Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért változott meg az unokate...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SeriousGirl kérdése:

Miért változott meg az unokatestvére viselkedése?

Figyelt kérdés

Egy helyen dolgozok két fiatal srác kollégámmal. Mindketten fiatalabbak nálam.Én 26 éves vagyok, a párom 24, az unokatestvére 21-22. A 24 évessel párkapcsolatban vagyok, bár mostanában nem működik közöttünk. De hiába beszélünk a problémáról, intelligens, de sajnos ő sem tud rá megoldást. A szakítás még nem jött szóba.

A helyzet a másik oldala pedig az lenne, ahogy említettem, a párom unokatestvére is ott dolgozik velünk. Látom, hogy szimpatikus vagyok neki. Többször hívott el engem és a párom közös programra, de a részemről nem sikerült összehozni. De a páromon keresztül kommunikált velem. Mindig nagyon kedves volt. Mostanában viszont vett egy 180 fokos fordulatot, köszön,de mindig zabarbajön,elfordul, ha a párom felém hajol, vagy puszit ad. Egy ismertebb közösségi felületen a reménytelen szerelemmel kapcsolatban "lájkolt" szövegeket és ehhez hasonlókat.

Nekem nagyon szimpatikus, a bizonytalansága ellenére. Ráadásul, kezdek többet érezni iránta, de félek, hogy lemond rólam, ha tényleg jól vettem le a jeleit.

Mit tegyek?



2019. dec. 2. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Elég durva lenne, ha összejönnél az exed unokatesójával.
2019. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Miért?
2019. dec. 3. 04:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!