Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miattam lehet az, hogy megvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miattam lehet az, hogy megváltozott a viselkedése?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy nagyon kedves férfival. Az egész úgy indult, mint egy filmben. Éppen hazafelé készülődtem a munkából. Ugyan nem vonattal akartam menni, hanem telekocsival, de le kellett mondanom, mert kiderült nem volt megfelelő nekem. Ezért vonattal utaztam, de éppen hogy elértem, és még jegyet sem volt időm venni. Szóval ahogy pont keresem a helyem, hogy hova üljek, megláttam egy szabad helyet egy négyszemélyes helyen. Ott ült ő! Kérdeztem leülhetek mellé? Persze mondta ő. Aztán szóba elegyedtünk, és a 2,5 órás utat végigbeszélgettük úgy mintha már régóta ismernénk egymást. Elkérte a telefonszámomat, és az összes többi elérhetőségemet. Gondoltam jó, úgysem fog megkeresni. Nem így történt. Nem tudtunk azonnal találkozni, mert én épp tanultam, és Pesttől messze (kb. 300 km-re lakom) De mondtam neki, ha visszamegyek dolgozni Bécsben találkozhatunk. Sajnos félreértette, hogy hol legyen a találkozó, ezért csak rövid ideig voltunk együtt. De ami meglepett az az volt, hogy nagyon szépen felöltözött és hozott egy csokor virágot! Aztán meglátogatott a munkahelyemen egyszer, ls akkor is jót beszélgettünk, valamint tartottuk a kapcsolatot facebookon. Kicsit furcsa volt, hogy a házasságról beszélt, mert az volt velem a szándéka. De én mondtam, hogy nem mert ez korai. Aztán megszakadt egy kicsit a kapcsolat. Ő készült Spanyolországba repülni, én meg tudtam, hogy mikor megy és kimentem elé a reptérre. Nagyon örült nekem meg sikerült őt jól meglepnem. Mielőtt elbúcsúztunk megölelt és akkor nagyon boldognak éreztem magam. De aztán a hazaúton végig sírtam, szomorkodtam. Tartottuk a kapcsolatot továbbra is. Ő továbbra is mondta hogy szeretne velem házasságot, meg szeretne tőlem gyereket. Sokszor hangot is adott, és szépen fogalmazott, de én megrémültem ettől. Meg motoszkált is bennem olyan érzés, hogy ezt nem feltétlenül kellene. De nagyon szeretem. Aztán találkoztam mással is és jól éreztem magam a társaságában és elgondolkodtatott. Ezt elmondtam neki, hogy most mi legyen. És ekkor megint megszakadt a kapcsolat. Azt az egy hetet nem kívánom senkinek. Képes volt hazajönni értem Spanyolországból, és végre sikerült találkoznunk. Csodálatos volt amikorr 1-1 napot együtt tudtunk lenni. Aztán egy hétig is együtt voltunk, de észrevettem, hogy megváltozott. Nem olyan romantikus, mint a legelején, és egyre inkább az az érzésem, hogy csak meg szeretne fektetni, holott nem volt erőszakos sőt kedves volt velem.Az egy hét alatt volt egy kis hiányérzetem de azt érzem fájna, ha nem lenne többé az életem része.

2017. jan. 20. 05:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Oszinten szolva, nekem ez a hapek nem tunik egeszsegesnek. Rogton hazassag meg gyerekek 2 ora beszelgetes utan meg par egyutt toltott nap utan? Ugyhogy lenyegeben nem is vagytok egy par. Hidd el nekem, az ilyen pasik max. eloszor tudnak kivulrol jol kinezni, aztan rajossz, hogy aki ilyeneket ajanlgat ennyi ido utan ott valami felrecsuszott.
2017. jan. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még csak meg se ismert rendesen, de már jön a nagy romantikus gesztusokkal, meg házasságról és gyerekekről magyaráz? Az ilyen erősen pszichopatagyanús embertől a lehető legmesszebbre kell menekülni, ez egyáltalán nem egészséges.
2017. jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy elriasztott. Még össze sem jöttetek, de ő már házasságot akart meg gyereket? Ezt ő rontotta el, de nagyon.
2017. jan. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!