Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mire utal a viselkedése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utal a viselkedése?

Figyelt kérdés

Van egy srác a munkahelyemen, együtt szoktunk cigizni. Viszont mostanság gyakrabban visz haza és van hogy csak ülünk a kocsiba. Kb 1 hete viszont megcsókolt a kocsiban és smároltunk egy ideig. Azóta is mikor hazavitt ez volt. Ő már többet akar mint csók, és megmondta, hogy ne nagyon mondjam ezeket másoknak. Én viszont úgy érzem beleszerettem. Azt mondta hogyha véletlen szerelmes lennék belé akkor szóljak és eltűnik egy ideig. Miért csinálja ezt? Szégyel vagy kihasznál? De ha szégyel akkor miért dicsér a barátai elött?

Azt is hozzá kell tennem, hogy jóval idősebb nállam.


2018. júl. 4. 01:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem teged szegyell. Sajat magat szegyelli szerintem hogy sokkal fiatalabb lannyal kezdene. Pedig ebben nincs semmi szegyellnivalo.
2018. júl. 4. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem akar tőled,teljesen világos.Max. szex.
2018. júl. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Remélem egy szinten szégyel nállad. De legalább van közös cigizés. :)
2018. júl. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Azért ez fontos lehet..
2018. júl. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem akarja, hogy a felesége, barátnője fülébe jusson, hogy egyéb nőket szédít.
2018. júl. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs felesége se barátnője. Nagyon nagy a korkülönbség.. Én 18 ő 33.
2018. júl. 4. 09:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor csak simán leqrna, ezt meg nem szokás feltétlenül hangoztatni.
2018. júl. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!