Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért akar annyira gyereket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar annyira gyereket a párom? Megbeszéltük hogy később lesz neki már most kell de nem értem miért. És én most mitcsinaljak?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt.

Én még kettesben akarok vele lenni, utazni, bulizni ahogy eddig.

Mindennap elmondja 5x hogy neki kell kisbaba.

Ha mondom hogy még picit várjunk akkor látom hogy ideges lesz és mondja hogy mire várjunk megvan minden, pénzünk van, dolgozunk.

Mikor mentem fogamzásgátlóert mert már elfogyott nagyon mérges volt és mondta hogy minek az

Én 24 vagyok ő 27


2019. júl. 15. 19:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%

Minél hamarabb vállalsz,annál többet lehetsz a gyerekeddel.


Szerintem te vagy a nő, és egyszerűen nem vagy még alkalmas rá. Mondjuk lehet, nem is leszel. Sok hasonló nő van kis hazánkban.


TÉNYLEG nincs mire várni egy normális kapcsolatban. Remélem, megjön az esze és szakít veled.


F, 35

2019. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6%
Vigyázz vele, mert gyanús, hogy azt a fogamzásgátlót hamarosan "elfelejti" bevenni. Én személyesen vagy egy tucat nőről tudok, aki így verte át a párját.
2019. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2%
Mikor akarsz gyereket?Mennyi az a picit még várno,meddig akarsz bulizni,kettesben lenni?Mert ha csak ennyi a válaszod rá,akkor az nem válasz.Meg kell beszélni,és kompromisszumot kötni.Naná,hogy ideges,ha csak annyit szólsz,hogy.még egy picit.
2019. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Olvasd el,gondold át. [link]
2019. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő 😄
2019. júl. 15. 20:22
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Veletlenul paromat irtal ferjem helyett.
2019. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem a férjem még. Párom.
2019. júl. 15. 20:54
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha meglesz az esküvő,majd utána.Találjatok ki egy időpontot,pl. 3 év múlva.Mondd meg neki nem állsz még készen erre,és nem akarsz a gyereknek rosszat.
2019. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%

Icipicike provokacionak szantam. :) Egy baratnom pont ugyanebben a helyzetben van mar egy ideje, o kikototte, hogy hazassag nelkul nem lesz gyerek. Egy par eve mar ment az egymas gyozkodese, vegre a ferfi is belatta, hogy jobb jogilag rendezett helyzetbe gyereket vallalni. A mult heten baratnom egyik gyuruje eltunt az asztalarol...

Egy eskuvo szervezesevel kitelik egy ev es ez talan mindkettotok szamara kompromisszum lehet, mert a parod erezheti, hogy haladtok elore, te meg megkapnad azt a par ev haladekot. Errol mit gondolsz?

2019. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
#9 Bár a kérdező nem írta hogy volt-e lánykérés vagy egyáltalán tervbe van-e az esküvő, de belekényszeríteni valakit a házasságba, az egy oltári nagy baromság, meggondolatlanság.
2019. júl. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!