Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért gondolol másra, ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolol másra, ha van párom? És miért szorul össze a gyomrom ha meglátom, hogy elérhető chaten, vagy ha rám ír

Figyelt kérdés
2019. dec. 5. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert igazából őt szereted.
2019. dec. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hozzad is közelebb áll a poliamoria. Sokunknak benne van ez, csupán elfojtsák magukban, mert ez ugye “nem normális” .. Én is így voltam és amíg elfojtottam addig az összes párkapcsolatot kudarccal végződött. Ma már elfogadom, hogy én ilyen vagyok. Csodák csodájára azóta boldog párkapcsolatban vagyok és nagyon szerelmes. Másoknak a kapcsolatunk csak egy vicc mer ugye “ nyitottak vagyunk” de mi tudjuk és erezuk az igaz szerelmet és azzal is tisztában vagyunk, hogy nem lehetetlen egyszerre több ember iránt is érezni valamit. Akár testi vonzalom, vagy akár mely érzelmi dolog is megtörténhet. A poliamoriàban mi teljesen kiegészítjük egymást. Így nincs olyan érzés hogy elnyomjuk vagy elfojtjuk egymást. Boldogok vagyunk.
2019. dec. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!