Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek, hogy ne mindig csak nős pasikba fussak bele? Létező minden számomra elérhető helyet, módszert próbáltam már, de hátha valami tipp vagy új ötlet?

Figyelt kérdés
Jah,nem nincs túlzó elvárásaim,nem keresek milliomost sem.Csak már sokadik ilyen és annyira csalódott vagyok miatta.

2019. szept. 14. 09:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kort kéne ki írni, a normalis 30+biztos nem a discoban lesz.
2019. szept. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Discoba nem járok én sem.

30 éves vagyok.

2019. szept. 14. 09:29
 3/15 anonim ***** válasza:

Próbáld fiatalabbakkal, akik még szabadok, vagy negyvenesekkel akik már elváltak.

A korban leginkább hozzád illő férfiaknak vagy komoly kapcsolata van, vagy nem akarja lekötni magát, vagy te nem akarod őt.

2019. szept. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Fiatalabbakkal nagyon rossz tapasztalatok voltak,így őket kerülöm.

Max pár év ami belefér.

Nehezíti,hogy fiatalabbnak nézek ki.

2019. szept. 14. 10:10
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Mi a baj a nős "pasik"kal? Az vagyok 8 éve egyedül élek. Azok szexelnek veled, akiknek otthon nem kerek az életük. Tudtommal a házasságok többsége válással végződik.
2019. szept. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem sexet keresek,ha ez nem volt egyértelmű.

Bigámia pedig még itthon nem menő,de amugysem érdekelne. 😀

2019. szept. 14. 10:17
 7/15 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy kérdező.Az összes társkereső felület a nős, kapcsolatban élő faszikkal van tele(nem, nem tudom őket férfiaknak tekinteni, lehet megsértődni).Nálam is ez volt az egyik ok, hogy befejeztem az ismerkedést az ellenkező nemmel.Inkább egyedül vagyok, mint alkalmi lyuknak lesüllyedni.
2019. szept. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

"alkalmi lyuk" -at keres sok férfi. Amiből esetleg lehet tartós kapcsolat. Próbálkozzatk a huszonéves korosztálynál. Középkorú nővel, ha szexel egy férfi abból a családi állapotától függetlenül lehet tartós kapcsolat.

Macska van eladó.

2019. szept. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8


Van macska a háznál.A lányomé, de én is nagyon szeretem. :)

2019. szept. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
7es hasonlóan vagyok Énis, sok a pozitív visszajelzés elvileg tetszem stb de alkalmi kösz nem.
2019. szept. 14. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!