Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kikapcsolni messengeren egy konkrét emberre, hogy ne lássam, hogy mikor elérhető?

Figyelt kérdés
Anélkül, hogy letiltanám. Mert ki tudom kapcsolni, de csak az egész elérhetőséget és akkor senki mást se látok és ők se engem. De én csak egy embert nem akarok, hogy mindig ott legyen fent zöldel a vízszintes sávban... 🤷‍♀️
2019. júl. 22. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogj egy szigszalagot és ragaszd le a kijelző azon részét.
2019. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Chat beállítások , elérhető állapot kikapcsolása,

'Az elérhető állapot kikapcsolása csak egyes embereknek...'


Asszem valahogy így. De miért akarod amúgy kikapcsolni neki?

2019. júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nálam az elérhető állapot kikapcsolásánál nincs ilyen, hogy egyes emberekre. De lehet letöltök egy frissebb messengert, hátha abba van.

Azért akarom, mert eddig (10 hónapja) le voltam tíltva az illető által és olyan jó volt, hogy sose láttam ott. Most meg 3 hete feloldott (tudom, mindenki erről álmodik, én is így voltam vele), de most én tíltottam le mert egyszerűen annyira zavar ha ott van. Nem merek már belépni meg ilyenek. Most le lett emiatt tíltva, de az túl drasztikus, nekem pont elég lenne ha nem látom ott.

2019. júl. 22. 17:37
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Ja, hogy szakítás óta ennyi idő telt el? Ha ennyire mélyen érint a dolog, miért nem kérdezed meg, hogy mi van vele?
2019. júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már azóta, nem is egyszer... mindig ő írt. Csak mindig vissza is tiltott utána. Most 3 hete megint írt, tök jól elbeszélgettünk, ill. csak üres locsogás volt az egész, nem feszegettük a múltat. Ő kérdezte, hogy nálam mi a helyzet, de kikerültem a kérdést. Na mindegy, lényeg, hogy most nem tíltott vissza, de azóta nem is írt. 3 hete. Viszont nekem sokkal könnyebb volt, hogy ott se volt, nem kellett mindig azzal foglalkoznom, hogy most látja, hogy ott vagyok stb.
2019. júl. 22. 17:47
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

Lehet amúgy ,h nem is te voltál tiltva nála, hanem szimplán csak az egész chatet letiltotta, hogy ne látszódjon, mikor van fent. Aztán elfelejtette visszaállítani.

Amúgy miért olyan nehéz ez a dolog neked? Vagy miért kerülted ki mindig a kérdéseit? Már semmiképpen nem kezdenéd újra vele?

2019. júl. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nem merek már belépni meg ilyenek."

"Nem merek már belépni meg ilyenek."

"Nem merek már belépni meg ilyenek."

"Nem merek már belépni meg ilyenek."

"Nem merek már belépni meg ilyenek."

"Nem merek már belépni meg ilyenek."

"Nem merek már belépni meg ilyenek."


Elég volt a hétre a gyikből. Eszem f-szom megáll.

2019. júl. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

De, tiltva voltam. Mert a Facebook profilnál olyankor halványabb az üzenet funkció, azaz, hogy az nem használható. Ő szakított anno, igaz, hogy egy sértődés miatt.

Én pont, hogy szívesen újra kezdeném, de mivel én vagyok a nő, így nem fogom magam felajánlani. Ő meg MINDIG biztonsági játékot játszik és sosem mond egyértelmű dolgokat, csak utalásokat tesz. 😏 Így meg nem jutunk egyről a kettőre...

2019. júl. 22. 18:06
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mute notifivcation for this conversation/person.

vagy: Ignore messages.


Egyébként töröld.

2019. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Törölheted, tilthatod, figyelmen kívül hagyhatod. Ezt persze akarni kell.
2019. júl. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!