Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megváltozik egy olyan férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozik egy olyan férfi aki nem mutatja ki az érzéseit?

Figyelt kérdés
2019. dec. 8. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Mégis milyen kapcsolati fázisban?

Megismerkedés után 2 héttel, változik; több év után kizárt.

2019. dec. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

A személyiség nagyon ritkán és minimálisan változik.

Tehát nem.

2019. dec. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Ja, nem ártott volna kifejteni, hogy kije vagy neki. Lehet, hogy nincs is mit kimutatnia neked.
2019. dec. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Ha esetleg nem rég ismerkedtetek meg, és még nem álltok olyan közel egymáshoz, akkor még simán megeshet.

Én sem vagyok az a könnyen megnyíló típus, ez van. Kell a bizalom.


De ha nem ez a helyzet, akkor valószínűleg nem fog változni semmi.

2019. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberrel csak a bajod lesz. Mert lelkileg nincs rendben. Lehet h megnyilik de bizni sose fog,mindent tutreagal,gyanakszik,negativ elkepzelesi lesznek es ok nélkül problemakt fog generalni,feltekenykedni2fog,elveszi a kedved1,leszologatja a dolgaidat...
2019. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sose. Nem kell ezt túlmisztifikálni. Aki nem mutatja ki annak nincs. Pont. Felruházod minden széppel,jóval, adsz a végtelenségig, hogy egy kis morzsa visszahulljon rád, de magad maradsz az érzéseiddel.

15 év után garantáltan belelátok.

Akkor kellett volna menekülnöm,mikor fél év után azt mondta,hogy szeret,de nem szerelmes.

De amúgy nem rossz vele, csak hiányzik,hogy kicsit meghaljon értem.😀

Amennyire tud,amennyi van benne annyira szeret. Tényleg csak annyi kéne,hogy havi egyszer azt mondja szeretlek.

2019. dec. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyen nekem is volt h azt mondta szeret de nem szerelmes,csokjaiban éreztem,de.akkor se kéne. Szakitottam is vele.Menjem olyanhoz akibe szerelmes,akkor minek van velem? Addig mig nincs jobb? Kösz nem!
2019. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a duma h szeret de nem szerelmes?
2019. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!