Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy párkapcsolatban élni? Hogy szoktatok hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

egy 18 éves lány vagyok, és arra lennék kíváncsi, hogy milyen volt az első párkapcsolatotok, valamint hogy szoktatok hozzá ahhoz, hogy egy másik félhez kell alkalmazkodnotok, kommunikálnotok stb..


Még soha nem volt barátom, viszont szeretnék, de az az igazság, hogy előre félek, hogy milyen lenne ha párkapcsolatban lennék.Pl milyenek a hétköznapok? Milyen gyakran találkoztok? Mennyi ideig tartott míg teljesen megszoktátok a párotok jelenlétét az életetekben? Mi a kapcsolatok "titka"?


Írhatnak férfiak és nők is egyaránt. Köszönöm szépen



2019. dec. 9. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell félni, nem úgy megy, hogy összeismerkedtek, másnap meg már költözés. Ha igazán megszereted, alig fogod majd várni, hogy együtt éljetek.
2019. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Szar!
2019. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Soha nem voltak ilyen gondolataim és gondjaim sem. A párommal első naptól, mintha ovis kortól ismertük volna egymást. Minden olyan természetes volt, mintha együtt nőttünk volna fel.
2019. dec. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

utolsó! Kifejtenéd kérlek?

Szar mert, az elejétől kezdve rossz volt, vagy mert az évek során romlott meg a kapcsolatod?

Igaz, hogy egy bizonyos idő után -ha a felek még mindig szerelmesek egymásba- ígyis úgyis megromlik a viszony és a kommunikáció egymás között?

2019. dec. 9. 16:26
 5/7 A kérdező kommentje:
Az előzőt a 2-es válaszoltótól kérdeztem.
2019. dec. 9. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt nehéz, olyannal költöztem össze, akivel megbeszélhettük a dolgokat, nem volt kötelező szereposztás, csapatként voltunk jelen.


Előtte 3-4 hónapig randiztunk, megkönnyebbülés volt nem elutazgatni a fél napot. Ahhoz nehéz volt hozzászokni -nem is tudtam- mikor minden második délutánom vele volt tele. Az nyomasztott, főleg a szingli lét után, de nem miatta, hanem mert ott volt a kötelesség is, ami úgy nehezen ment, hogy h itt voltam, hol ott...


A kapcsolatunk nem sokat változott. Ugyanúgy ransizunk, ugyanúgy meglepjük egymást, ugyanúgy figyelünk egymásra és kommunikálunk. Egymás jóbarátjai vagyunk, így minden, ami az együttéléssel kapcsolatos, olyan természetes, nem jár hiúsági kérdésekkel vagy kételyekkel.


A hűség sosem esett nehezemre és úgy érzem, őt lehetetlen megunni. A nyitottsága felnyitotta a szememet az exeimmel kapcsolatban is: itt nincs a hétköznapokban enyém-tiéd, szigorú felezgetések, hanem ahogy épp jön. Nincs titkolózás, hozzáférünk egymás kütyüihez, de természetes, hogy a sajátunkkal matatunk és nem az övében. Engedjük egymást mindenhova, de mindketten figyelünk arra, hogy a másiknak hogy esik, amit teszünk, emiatt nem érezzük lemondásnak a másik nyugalma vagy boldogsága miatt lefújni valamit. Tudjuk, hogy nem zsarolâsból csinálja és közös érdek, hogy párban gondolkozzunk és együtt működjünk, tekintettel egymásra. Ha adott egy üzleti út, sosem hajtom magam, hogy én márpedig megyek, hanem például azt is megbeszéljük pro és kontra szerint, hogy megéri-e azt az áldozatot vagy szarni rá, maradok itthon, mert én is akkor érzem magam jobban és nem ér annyit.


Én azt mondom, ha egy rugalmas, normális emberrel kerülsz össze, ez nem fog nehézséget okozni. Persze bízni kell a másikban, hogy nem viszi félre az életedet a jóindulatoddal visszaélve, de alapvetően azt el kell fogadni, hogy sok dologban az "én" az "mi" lesz. Nem feltétlenül "ő", de "mi" az biztosan. És nincs olyan, hogy én ezt akarom és nekem ez akkor is jólesne, ha neki ez rosszkedvvel vagy extra munkával jár. Olyan nincs. Az az érvek között van, hogy ő hogy érez, miatt én azt csinálom, amit nélküle jónak éreznék. És a kettő nem ugyanaz már. Lényegében ezt jelenti számomra párban gondolkodni. És ez a kapcsolat titka is a sok-sok beszélgetés mellett.

2019. dec. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az összeköltözés sokkal jobban bejött, mint a randizgatós időszak. A randizáshoz idő kell, elmenni oda és aztán onnan haza. De ha együtt laksz valakivel, akkor ott van bármikor, nem kell szervezni, nem kell utazni, tudod mi van vele, ott él veled, nem kell megkérdezni mit evett reggelire, mert láttad... Szóval lazább, hiába hangzik komolyabbnak.
2019. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!