Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még Mindig nem wagyok Tul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Priszi kérdése:

Még Mindig nem wagyok Tul rajta? Pedig már nekem most lesz az Esküvöm és ugy érzem hogy még mindig köttödöm hozzá pedig nem volt testi kapcsolatunk nem tuudom mit érzek iránta pedig Ő is párkapcsolatban él! Ti voltatok már igy és mit tettetek?

Figyelt kérdés
Mindig Örülök ha meglátom és sokat gondolok rá szeretek wele lenni beszélgetni, Feldob ha egy szorakozo helyen wagyuk nézegetjük egymást. Nem tudom mit is érzek hogy szeretem e még mindig keresem nézem h fenn van e fészen nem tudom. Pedig már nekem most lesz az Esküvöm és ugy érzem hogy még mindig köttödöm hozzá pedig nem volt testi kapcsolatunk nem tuudom mit érzek iránta pedig Ő is párkapcsolatban él!
2014. jún. 23. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne legyél ri**banc! Ez az első és legfontosabb!!! Így kib**aszol azzal is akivel házasodni készülsz és azzal is aki ővele van együtt. Ha van párod vele foglakozz ne a régi után rohangájjál. Vagy ha ennyire nem tudsz szabadulni tőle, akkor haza mégy és benyögöd ,"hogy bocs, nekem a másik kell még. Jó volt veled viszlát..." És a másik is ezt teszi az ő párjával!
2014. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!