Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha házasságban vagy párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha házasságban vagy párkapcsolatban éltek és a párotokat megcsaljátok, de ez nem derül ki. De közben a párotok is megcsal és kiderül akkor mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Azt gondolnám, milyen jó, hogy ilyen gusztustalan ember létemre mégis találtam magamnak egy hasonlóan gerinctelen párt.
2014. júl. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt hogy nem kellene ítélkezni felette és kiakadni ha én is megtettem.

Illetve még azt, hogy két ilyen hazugságot már nem tudnék elviselni.

(1, Megcsaltam.

2, Ha kiakadok azzal olyan mintha mégegyszer hazudnék. Ha nem akadok ki, az meg feltűnő, de végülis az is hazugság ha nem mondom el)

2014. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!