Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet az oka annak, hogy 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy 2 év után sem tudjuk egymást elengedni az exemmel?

Figyelt kérdés
Közös a baráti társaságunk és sokszor úgy érzem hogy még mindig van köztünk valami, többször poénkodunk egymással húzzuk egymást nevetgélünk, pedig ez exek között egyáltalán nem normális. Volt olyan hogy észre sem vettük magunkat, és egy ismerősünk szólt oda poénosan, hogy hoppá-hoppá…Egyáltalán nem viselkedünk normálisan egymás közelében.
2019. dec. 10. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Közös a baráti társaságunk"


Talán ezért

2019. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
exek között az sem normális, hogy jóban maradtok.
2019. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Nem vagyunk jóban, ezért is fura, igazából van köztünk egy fal, ami néha mintha eltűnne és akkor olyan mintha minden olyan lenne mint régen.
2019. dec. 10. 19:07
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Azon kívül, hogy pocsékoljátok a drága időt, semmi értelme nincs.
2019. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de Jeffrey Epstein szerintem sem lett öngyilkos.
2019. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Miért kell nektek együtt programot csinálnotok?
2019. dec. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te vagy az oka.
2019. dec. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Addig fog ez tartani, míg egyszer az egyikőtök nm egyedül megy ilyen programra. Én nem látok benne semmi ördögit.
2019. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!