Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 eve nem vagyok egyutt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 eve nem vagyok egyutt az exemmel, idonkent beszelunk, nem vagyunk rosszba, mindketten vissza sirjuk az egyutt eltoltott idot, nem tudunk tullepni a masikon. Volt mar valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
2019. szept. 28. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Írj privátban! Nem engedi h írjak neked.. van egy sztorim csak nem publikus
2019. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonlóban vagyok, immárom 2 éve. Kicsit tudnál részletesebben mesélni? Szívesen elmesélem én is.
2019. szept. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem úgy tűnik, mintha még szeretnétek egymást.. de csak egy kósza gondolat volt

esetleg ha ennyire nem megy továbblépés leülhetnétek ketten megbeszélni a dolgokat, végül is biztosabb választ kapnál a miértekre, mint itt, így ilyen módon idegen emberektől.

2019. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szerettuk egymast, egy evet voltunk egyutt, meg volt minden, nagyon szenvedelyes kapcsolat volt, csalad alapitas is tervbe volt, egyszeruen annyira imadtuk egymast, hogy nem tudtunk betelni a masikkal, az a szint, lehet hulyesegnek tunik, de pl csak vele volt, hogy a borenek az illata egyszeruen "megbolonditott". De persze voltak gondok is, amit nem tudtunk helyesen kezelni. Mivel beszelunk azota is rendszeresen, tudom hogy o is ugyanazt erzi a mai napig mint en, pedig azota nekem is volt parkapcsolatom, meg neki is, de egyikonknek se volt teljes, mert kozben megis egymasra vagytunk, mindig megbeszeljuk, hogy mi egymasnak vagyunk az "igazi". De 3 eve nem vagyunk egyutt, es nem tudjuk merre lepjunk, meg persze az is megneheziti, hogy en azota kikoltoztem kulfoldre.
2019. szept. 28. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!