Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hova vigyem randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem randizni?

Figyelt kérdés

Milyen randi helyek, ötletek vannak? Budapest és környékén?

Gondoltam mozira is, az mennyire jó?



2019. dec. 11. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Első randinak a mozit nem ajánlanám, a sötétben nem igazán látjátok a másikat, nem tudtok eleget beszélni - a másikat megismerni, holott az első találkozónak szerintem ez a lényege. Ha már ismeritek egymást, akkor a mozinak sincs akadálya, legalább lesz egy új közös téma, a film.

Szerintem első randinak bármelyik kávézó, cukrászda, bár(nem részegedésre) megfelel. Jó időben a sétálás is.

2019. dec. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan helyre menjetek, ahol tudtok dumálni és egymásra figyelni, ne olyan helyre, amit megúszhattok annyival, hogy egymás mellett kussban mással foglalkozhattok. Ennyiből áthívhatnád filmezni, ha csak ennyire telik.



Shisha bár

Bambamarha

Bowling

Billiárd

Zöld teknőc

Csokimúzeum

Városliget, műjégpálya

Csodák palotája

Karácsonyi vásár a Vörösmartyn

Bkks hajókázás

Felmehettek a budai várba is, van a vár aljánál egy tök jó pipabár is melegedni

Mehettek squashra, falat mászni is együtt

Barcraft és egyéb (társas)játékos helyek

Valami kézműves sörös hely, sok van a Király utca környékén

Sakura ramen, ha inkább az ilyesmiért van oda

Nagyi palacsintázója

Van egy nagyon cuki forrócsokis hely a corvin negyedtől nem messze, tele macikkal (Rengeteg RomKafé)

Catcafé

Zoocafé

2019. dec. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én elsőre mindenképp kávézóba/cukrászdába vinném. Mozi felejtős. De ne gondold túl a dolgot.
2019. dec. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Szentendre adventi vásár? + egy kis séta a Duna parton :)

Budapesten is mindenfelé vannak adventi vásárok, én szívesen randiznék ilyen helyen. Egy finom forralt borral sétálgatni, hidegben közelebb bújni.. :)) (hanyadik randi?)

2019. dec. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Második randi lenne?

Budapesten milyen karácsonyi vásárok vannak, és melyik a legjobb?

2019. dec. 12. 22:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Vörösmarty tér :)

Érdemes a Deákról indulni a fashion streeten keresztül a Ferenciek tere felé a Vácin. Végig tele van mindenfélével:)

2019. dec. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!