Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez gáz lenne tőlem? Ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz lenne tőlem? Ebből levághatja, hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy srác, akivel látásból ismerjük egymást, viszont a mellettem lévő kisvárosban él. Egyelőre csak lájkolgatjuk egymás képeit, viszont jövő héten szülinapja lesz, és tervezek ráírni.Tudom, hogy melyik sütit szereti(a Facebook alapján), és arra gondoltam hogy miniben azt elkészítem neki, és azzal a képpel köszöntöm fel. Ez szánalmas húzás lenne tőlem? Fiúk ti mit szólnátok hozzá?
2019. dec. 11. 10:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Amúgy én cukrászként dolgozom, van pár alkotásom fent Facebookon
2019. dec. 11. 10:08
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Én lezárnám ott,hogy privátban boldog születésnapot kívánnék Neki. Nem kell az a sütis fotó. A köszöntés kedves gesztus, és ha akar lépni rá, megteszi. Viszont a sütis fotóra már nem tudom hogy reagál, én ezt kihagynám.
2019. dec. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A facebook amúgy is dobja az ismerősök születésnapját, miért ne köszönthetnéd fel a facebookon, nem kell azt tudnia, hogy a mini sütit te készítetted, és később mikor már személyesen is jóba vagytok, akkor majd a legközelebbi születésnapjára adhatsz neki mini sütit. A furi ha személyesen adnál neki ilyen sütit anélkül, hogy ismernéd.
2019. dec. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Egy sütis fotó? EGY SÜTIS FOTÓ?


Ezt azért te sem gondolhatod komolyan. Ez még a facebook korában is szánalmas.

2019. dec. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
#3 De nem érted? Nem adna neki minisütit? Csak egy róla készült képet. :D
2019. dec. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Na jó, viccet félretéve, az lenne az igazán tökös húzás, ha odaadnád neki a sütit személyesen. Persze el lehet phaszkodni mások képének lájkolgatásával a dolgokat évekig, de minek?
2019. dec. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%
ez már zaklatós vonal lenne kissé
2019. dec. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

5-ös ezt benézted. 😃 Tudom. A különbségeket írtam le, hogy tudja egyáltalán nem gáz hogy az általa készített mini süti képével köszöntené a srácot akivel ismerősök.


Cukrászként frappáns. De amúgy ovodas reakció lenne ha a srác öri harizna és úgy nézne rád legközelebb mint egy bűnözőre.


Régen amugy is volt ilyen a facebookon hogy sablon képeket is tudtak küldeni születésnapkor azóta?nem tudom hogy változott mert nem használom.

2019. dec. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Az emberek nagytöbbsége úgy ismerősei egymásnak facebookon h nem ismerik egymást igazán csak ismerik latasbol. Ők is szoktak születésnapi köszöntőt küldeni képecskével. A necc akkor lenne ha ismeretlenül személyesen adnád oda neki.
2019. dec. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
#8 Jó hát nem tudok olvasni. De most ez miért probléma? :D
2019. dec. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!