Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez gáz lenne tőlem? Ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz lenne tőlem? Ebből levághatja, hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy srác, akivel látásból ismerjük egymást, viszont a mellettem lévő kisvárosban él. Egyelőre csak lájkolgatjuk egymás képeit, viszont jövő héten szülinapja lesz, és tervezek ráírni.Tudom, hogy melyik sütit szereti(a Facebook alapján), és arra gondoltam hogy miniben azt elkészítem neki, és azzal a képpel köszöntöm fel. Ez szánalmas húzás lenne tőlem? Fiúk ti mit szólnátok hozzá?
2019. dec. 11. 10:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy gondolod ez tetszene neki, akkor tedd meg.

Szerintem ebben a fotós dologban nincs semmi negatív, sem tolakodó.

Ha a boldog szülinapot kiírás után oda bigyesztek egy torta jelet és szmájlit már az is tolakodás lenne egyeseknek?

A fotó ennél kicsivel több, de nem annyira, hogy tolakodó legyen, vagy hasonló érzéseket váltson ki.

A munkatársaim néha-néha vicces videókat osztanak meg messengeren. Pedig nem kommunikálunk jóformán egymással, mert másik műszakban vannak. Én ezt viszonozni szoktam. Ebben sincs semmi.

Az már viszont idegesít, ha egyik ismerősöm orrba szájba küldi a gazdasági híreket, de úgy, hogy egyikre sem reagáltam. Talán egyszer megunom és szépen megmondom neki, hogy ne küldjön hülyeségeket nekem. A vészmadárkodást nem szeretem.

2019. dec. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Kisebbségben leszek a véleményemmel, de szerintem ez nagyon kedves tőled.


Megírharod neki hogy úgy tudod szereti, ha megkóstolná átveheti :) És akkor benne lesz az élő találkozás lehetősége is.

2019. dec. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12, pont ugyanezt javaslom.

Nem nyomulás, csak egy erős jelzés, - ha nem rohan érte, akkor annyi: nincs több lájkolgatás.

2019. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez nagyon édes😄!Szerencsés fiú lehet, remélem lesz belőle valami!😁

F

2019. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!