Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bejovok neki, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejovok neki, vagy csak baráti érdeklődés?

Figyelt kérdés
Van baratnoje a pasinak, de gyakran érinti meg a hatam, a karomat is. Dicsér is neha,hogy csinos vagyok. Egyszer el hívott egy negyed órás kávéra.
2019. dec. 12. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs elég infó ennek megállapítására, flörtölj vele azt megtudod.
2019. dec. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ertem. De mit csináljak konkretan? Hogy flortoljek?
2019. dec. 12. 00:34
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Én a helyedben lepattintanám. A fenének kell foglalt pali!
2019. dec. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldönteni, hogy csak baratilag ilyen kedves, vagy bejovok neki. Mondjuk egyik barátom se érint meg plusz nem ölel meg. De hogy flortoljek mégis? Valaki segítsen!
2019. dec. 12. 00:49
 5/7 Rockarc ***** válasza:
80%

Pontosan mit akarsz egy nos pasitol? Magadnak szeretned? NEm lenne kifogasod ellene, hogy masokat fogdos, amikor otthon varod epekedve? Kicsivel tobb tartast, es szolj ra, hogy a baratnojet simogassa, ne teged. Abbol erteni fog.


43F

2019. dec. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 40 éves családos férfi vagyok és van több nő barátom is, akikhez kifejezetten barátkozás céljából közelítettem. Nem idegen nők, olyanok, akik bekerültek a közvetlen környezetembe (munkatárs, egyéb munkakapcsolat, új lakó az utcában, stb.) Szoktam őket dicsérni, elhívni kávézni, beszélgetünk sokat. Persze nem minden nő hajlandó erre, volt aki gyorsan elmenekült. Talán félreérthették a kedvességem, nem tudom.
2019. dec. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban, hogy tetszel neki, de nem biztos, hogy akar is tőled valamit. Amíg foglalt, én tuti nem mozdulnék rá. Ez csak saját érdek.
2019. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!