Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legtöbb nő kacérkodik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő kacérkodik a prostitúció gondolatával, azért vannak ilyen könyvek a sikerlistákon? (Tomor Anira - Sugar Daddy)

Figyelt kérdés

Na és aki autóversenyzős könyvet olvas, az F1-es pilóta akar lenni???

Igen, kézenfekvő ellenérv, mondhatnátok ezt, de az utóbbi létrehozása sokkal körülményesebb, vagy mondhatni lehetetlen. És igen, aki autóversenyzős, varázslós, jedis vagy bármilyen könyvet olvas, azt nyilván érdekli az adott téma, azért olvassa, a főszereplő helyébe képzeli magát, és nyilván lenne az az illető.

Kérdés, hogy mennyire marad meg érdeklődés szintjén ez a dolog, és mennyire integrálja az életébe ezt a vágyát. Én személy szerint mindig döbbenettel nézem, hogy milyen sikereket aratnak a különböző prostitúcióról szóló könyvek Magyarországon.

Aki szeretné érvként felvonultatni a szokásos "frusztrált szűzfiú" jelzőt, azt kérem, hogy a nememnek megfelelően a frusztrált szűzlány jelzővel támadjon. Köszönöm!



2018. dec. 9. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Manapság már senkiről sem lehet tudni, én hallottam már olyan évfolyamtársamról, hogy puncsozik, akiből ki sem néztem volna.

Ettől függetlenül a nők többsége még mindig normális, én még egy ismerősömnél sem láttam ezt a könyvet.

2018. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Azért van ez, mert piszok jól fizet. És csak szexelni kell hozzá 1-2 órát, ami még mindig jobb, mint napi 8-9 órát dolgozni ennek a töredékéért. Ha van mondjuk 2 sugar daddyd, és mindkettővel csak egyszer találkozol a héten, egy hónapban olyan 600 ezer körül kereshetsz. Ha ennél több kuncsaftot is vállalsz, akkor nyilván határ a csillagos ég. Mondj olyan munkát, amivel ennyit kaszálhatsz ilyen minimális erőbefektetéssel és 20-25 évesen. Nyilván nem véletlenül olyan csábító lehetőség.
2018. dec. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

"azt nyilván érdekli az adott téma, azért olvassa, a főszereplő helyébe képzeli magát, és nyilván lenne az az illető." - konyveket azert olvasunk, mert erdekel a tema, eddig tiszta sor, de attol hogy erdekel valami, meg nem akarok a szereplok helyebe kerülni. En szemelyszerint rengeteg tortenelmi, torteneti konyvet olvasok, de ettol fuggetlenul nem akarok lefejezett angol kiralyno vagy ruandai hutu milicia lenni :'D.

A prostitucio meg meg egy halom masik tema osidok ota tiltott, titokzatos, romlott dolog es mint ilyen termeszettol fogva izgatja az embereket, hogy milyenek lehetnek az adott dolgot csinalo emberek. Kivancsisagrol van itt szo osszesen, ami az emberi termeszet egyik legelemibb alkotoresze.

2018. dec. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

“Ha van mondjuk 2 sugar daddyd, és mindkettővel csak egyszer találkozol a héten, egy hónapban olyan 600 ezer körül kereshetsz.“


Senki nem akar olyan sugar baby-t, akit más is dug. Akinek ennyi pénze van, az nem hülye ember, ha át akarod verni, rosszul járhatsz. ;) Plusz 300 ezret heti egy alkalomért senki nem fog fizetni hosszabb távon...

2018. dec. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"És csak szexelni kell hozzá 1-2 órát"

Életre szóló taruma lenne, ha olyannal kéne szexelnem, aki nem vonzz. Nem véletlenül nyúlnak kábítószerekhez ezek a lányok. Bár van aki erre képes, nem tudom hogy, de vannak pszichopaták is, érdekes egy világ...

600 ezernél meg már most többet keresek, e nélkül is.

2018. dec. 9. 15:31
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Minden napra jut legalább 2 sugar baby-s vagy puncsos kérdés, amit pasik tesznek fel, tehát ők vannak rápörögve a témára, tehát lehet, hogy ő veszik ezeket a könyveket.
2018. dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%
#4 A legtöbb “sugar daddyt” nem érdekli, hogy mellette kivel dugsz. Legalábbis ha nem ilyen birtoklás mániás creepy fazonok. Úgysem tudja ellenőrizni, hogy mivel töltőd az idődet és nincs is hozzá semmi köze, nem párkapcsolatban vagytok. Nyilván ők sem csak egyetlen egy lányt fizetnek, gondolhatod..bár van, aki igen, de az ritka. És de, 300 ezret simán kifizetnek havonta heti egy taliért is, de nem kell elhinned.
2018. dec. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

#7: akkor ők baromira túlfizetnek, lol. Havi 200k-ért, heti 2 talival tökéletes testű, szép arcú lánnyal voltam együtt. Ja, és rohadtul tudom ellenőrizni, pénz = hatalom. De ha horribile dictu elkapok valami fertőzést, miközben kikötöttük az exkluzivitást, akkor k**va nagyot fogsz koppanni, arról biztosíthatlak.

PS. Az általad említett korosztály vagyok és bőven 600k felett keresek idegenek leszopása nélkül is 😘

2018. dec. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem, a legtöbb nő a romantikus ingereit ilyen könyvekből kapja, ahol nem kell utána gondolni semminek, hanem annyi a történet pl., hogy

- ismerkedés egy szexuális emberrel

- kapcsolat

- valami dráma

- happy end.

Egyszerű, és tucatra lehet írni, mindenféle karakterrel, de ha elolvasod, nem fogsz tőle arra vágyni, hogy a sarkon random emberek töltsék rajtad az idődet.

Néha én is olvasok ilyen limonádét, de attól még, hogy elolvasok egy könyvet ami pl. a domináns stb. kapcsolatról szól, még nem próbálnám ki.

Vagy mondjuk a Battle Royale-t is szeretem, de nem "játszanám". :D

Nem hiszem, hogy sokan elmerengenének rajta, hogy de jó lenne prostinak menni, miután elolvasták mondjuk a Micsoda nőt.

2018. dec. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

könyvtárosként írom: ezek habkönnyű, nem sok gondolkodást igénylő, egyszerű nyelven írt művek.


erre van igény.

2018. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!