Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy tizenhet evvel fiatalab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy tizenhet evvel fiatalabbpasi flörtölget velem az rám nézve szégyen?

Figyelt kérdés

Anyam mondta h nagy szégyen h egy pasi akiafiam lehetne bamulgat meg erdeklödik stb , es hiaba nem en provokalom, mert mindig a nönek szégyen es a nöt hibaztatjak ha egy ferfi felfigyel rá , es amúgy is ez egy lehúzó dolog es ciki rámnézve , h körulöttem sertepertél a fiú.

Ti hogy latjatok ? En nem okoztam ezt



2018. jún. 11. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de tényleg ilyen hülye anyád van? Soha, egész életemben nem hallottam ekkora nagy ótvar baromságot, még most is a szemeim forgatom.


Ha vonzó nő vagy, tök normális, hogy a fiatalabb férfiak is felfigyelnek rád. És miért szégyen korkülönbséggel kapcsolatban lenni? Ezt meg tudja magyarázni anyuci a nagy bölcsességével? Szerintem sem...


Az ilyenektől az Isten mentsen meg...


Én egész életemben a nálam idősebb nőkhöz vonzódtam, a párom és köztem 14 év van, az Ő javára. Köszönjük, jól megvagyunk. Az ilyen megvető, irigy embereken meg csak szánakozni tudok.

2018. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád egy elég érdekes világban él, mi az hogy szégyen, ha valaki felfigyel rád? Még kifejteni sem sikerült a gondolatait. A srác flörtöl veled, mert vonzónak talál. Szóval nem tudom hány éves vagy, de továbbra is nőies, vonzó kisugárzásod van. A gyereket leállítod ha zavar, amúgy meg semmi "lehúzó" nincs ebben, inkább örülnöd kéne. Ennyi a történet.
2018. jún. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat

Azt mondta h ki is rúghatnak emiatt ngem , a srac huszoneves , nem kiskorú , de h milyen csömör vagyok mit szólnak hozzá a kolleganök es hutsem le a sracot stb

2018. jún. 11. 19:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Használd ki a helyzetet, baby! A pasi nagykorú, semmi gondod nem lehet belőle (kivéve, ha férjnél vagy).
2018. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyan már!!! Miért lenne rád nézve szégyen ha tetszel egy fiatalabb férfinek. Nincs ebben semmi rossz. Természetes dolog.


Ne izgulj ezen


24N

2018. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2018. jún. 11. 21:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyád irigy.
2018. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!