Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok Palvin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok Palvin Barbiba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már tök zavaró, minden lányban őt keresem. Lassan 6 éve tart, és eléggé idegesítő egy olyan személybe ennyi időn keresztül szerelmes lenni, akit nem is ismerek, esélyem sem lenne nála. Mit tudnék ezzel kezdeni? 19/F

2019. dec. 13. 19:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk menj el filmsztárnak, és akkor talán beszélhetsz vele.
2019. dec. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne tegyél. Egy senki lennél a szemében, mint minden olyan férfi és nő, aki nem tartozik az ő elit, gazdag társadalmi rétegébe.

Nőj fel, legyél férfi, ne álmodozz olyan nőkről akiknél még arra sincs esélyed hogy hozzájuk szólj! Vedd észre a rendes, normális lányokat, ne öntelt elkényeztetett gazdag nőkbe legyél szerelmes!

2019. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%
Megértem.A világ legszebb nője.
2019. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Semmit, el fog múlni... :)
2019. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
71%
Ne legyél. Kokainfuggo a lelkem. Biztos forrás. Barátnőm szintén modell, dolgozott már vele nem egyszer.
2019. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
csak meg akarod dugni :D
2019. dec. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
#16 nyílván, de nem csak erről van szó 😅
2019. dec. 13. 22:57
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vannak ismerőseim akik, ismerik őt, de engedd el, elég sokan vagyunk a világon, majd jön az az illető is az életedben. Őt csak azért ismered jobban, mert ismertebb.. Az ilyeneket Isten úgyis összehozza véletlen..

Sok jót kívánok.

2019. dec. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!