Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, akibe általános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akibe általános iskola óta szerelmes vagyok. Hogy hívjam el beszélgetni vagy randira? 26/F

Figyelt kérdés

Annyira szép meg okos meg talpraesett, én meg egy lúzer vagyok. Mit mondjak neki? Kérdezzem milyen napja volt?

Nem értek a nőkhöz.

(tisztára tinédzsernek érzem magam:D )



2019. dec. 12. 14:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Másik lány is van, aki iskola óta tetszik, de nem merem randira hívni.
2019. dec. 12. 14:03
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira szép meg okos, akkor biztos foglalt, úgyhogy ne hívd sehova!
2019. dec. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Oreg tobb mint 10 eve? Es cssk most jutottal oda hogy megszolitsd? 😂😂 mennyi evet pazaroltal el hallod...
2019. dec. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Es cssk most jutottal oda hogy megszolitsd?"


Már ha megmerem szólítani egyszer valaha.

2019. dec. 12. 14:21
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a sarokban, egyedül fogsz megpusztulni ha ilyen tempóban haladsz
2019. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De beszélgettünk már de nem alakult ki semmi. Inkább más barátnő-jelöltet keresek. Csúnyákat, mert azokat legalább elhívom randira.
2019. dec. 12. 16:44
 7/9 A kérdező kommentje:

"Szerintem a sarokban, egyedül fogsz megpusztulni ha ilyen tempóban haladsz"

Ne írj már ilyet!

2019. dec. 12. 16:51
 8/9 anonim ***** válasza:
"Másik lány is van, aki iskola óta tetszik, de nem merem randira hívni." Na ez is probléma szerintem. Egy lányra koncentrálj. Döntsd el kit szeretnél.... Hogy hívd el randira? Mondjuk odamehetnél hozzá és megkérdezhetnéd, hogy lenne e kedve mondjuk meginni valamit veled, mert kíváncsi vagy rá mi történt vele az elmúlt években.
2019. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De ő nem biztos, hogy kíváncsi rám.
2019. dec. 17. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!