Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van köztetek olyan pár,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan pár, akinek a kapcsolatuk egyéjszakás kalandnak indult vagy szexkapcsolatnak, de komolyabbra fordult?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék a történetetekre.

Hogy ismerkedtetek meg? Mennyi idő után fordult komolyabbra? Ha neten ismerkedtetek meg, akkor társkeresőn vagy szexpartnerkeresőn? A Találkozásnál egyből durr bele, vagy előtte azért beültetek valahová meginni valamit, hogy kicsit jobban megismerjétek egymást?

Kort is írjatok.



2019. dec. 15. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Buliban ismertem meg és a szeretője lettem. Tudtam róla, hogy van párja. Kezdetben csak szex volt egy kis beszélgetéssel. Később már programokat szerveztünk. Imádtam őt mint embert.


Birtoklási vágyam lett, teljesen akartam őt. Felvállalni mindenki előtt. Ezt már a 4. randin kijelentettem : akarlak és megszerezlek. Így is lett 4 hónap után: egypár lettünk hivatalosan.

Erős bizalmi kapcsolat alakult ki addigra és a világot jelentjük egymás számára.


25 körül vagyunk mind a ketten

2019. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elso ferjemmel o 33 volt en 23, egyejes kalandnak indult, szex az elso randin, 5 evig tarto hazassag (en dobtam ki). Aztan ismet egyejes szereto, ket ev kezem megkerve, szex az elso randin.


A jelenlegi ferjem detto ugyanez, szexnek indult de ket het mulva mar Nalam lakott es egy evre es eskuvo.

2019. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rockarc ***** válasza:

Koncerten talalkoztunk, meghivtam egy sorre, majd nalam folytattuk. A baratnoje meg egyedul ment haza vonnattal. En ha akartam volna se tudtam volna keresni, nem adott telefonszamot. Persze az enyemet megadtam es felhivott. 20 evig voltunk egyutt.


43F

2019. dec. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!