Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akiknek egyéjszakás kalandjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek egyéjszakás kalandjuk van többnyire, vagy pár hónapig tartó kapcsolatuk, azok még vannak ezzel elegedve? Nem vágynak valami másra? Vagy ez teljesen normális a mai fiataloknál? És akinek van már párja, miért hajt rá más fiúra/lányra?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 3. 00:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem ez volt az életem, aztán exemmel 2 évet voltam együtt. Még vagy 6 évig nem akarok komoly párkapcsolatot.


23/F

2018. ápr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Nekem általában egyéjszakásaim vannak, mert szeretem az újdonság varázsát, szeretek új embereket megismerni. Néha van, hogy szerelmes is leszek, aztán ebből vagy lesz több, vagy nem, de én mindkét esetben boldogan élem az életem :)

21N

2018. ápr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem vagytok valami másra? Valami tartósabbra, igazi érzelmekre? Nem érzitek úgy H csak kihasználnak? Vagy úgy gondoljátok H meg rá ertek erre? :)
2018. ápr. 3. 00:15
 4/15 anonim ***** válasza:

Volt alkalmi es 10 eves is.


Mai fiatalok nincsenek, illetve 100 eve is voltak.


[link]


Semmi erdekes nincs abban, hogy fiatalok vagyunk. Mjndig igy volt.

2018. ápr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%

"Nekem általában egyéjszakásaim vannak, mert szeretem az újdonság varázsát, szeretek új embereket megismerni."


az milyen "mókás" lesz, amikor majd ezektől a fasziktól a sorozatos 1éjszakások során összeszedett nemi betegségek vagy egy terhesség is megjelennek nálad... és nem, a gumi nem véd meg mindentől és mindig.

olvass utána!

2018. ápr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Volt pár egyéjszakásom, és igazából arra jöttem rá, hogy ezek nekem nem jelentenek többet, mintha kiverném, csak az utóbbiba kevesebb energiát kell belefektetnem. Tehát, de másra vágyok, mint az egyéjszakás kaland, vagy a futó kapcsolat.
2018. ápr. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy nincs benne semmi érzelem, semmi szeretet. Márpedig szerintem a szexel az egymas iránt érzett szerelmet es szeretet mutatjuk ki. Egy ismeretlen, vagy egy olyan személy iránt akit csak pár hónapja ismerek sosem lesz igazán jó a szex. Olyan mintha csak odadobna valaki magát mint egy falat húst egy kutyának.
2018. ápr. 3. 00:28
 8/15 anonim ***** válasza:
#7 Persze, de azt is értsd meg, hogy ott van a másik oldal, aki szereti az új dolgokat, mint példának okáért a fenti leányzó. Ezzel sincs semmi baj, kinek a pap, kinek a paplan.
2018. ápr. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ja és 6-os voltam.
2018. ápr. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Persze megértem..mindenki a saját életéért felel. Csak kíváncsi vagyok azért az ilyen személyek véleményére, hogy jó így nekik?
2018. ápr. 3. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!