Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Őrült szenvedély és szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrült szenvedély és szerelem?

Figyelt kérdés
A mi történetünk röviden annyi hogy 3 hónapja ismerjük egymást. Őrülten oda vagyunk egymásért. De akad azért egy kis probléma. A munkánk miatt keveset találkozunk mert felelősségteljes mindkettőnknek sokat dolgozunk és későestig. Egyszer tudunk csak találkozni egy héten. Irunk egymásnak mindig vagyis én többet meg nézi van amikor válaszol ilyenkor úgy érzem hogy olyan vagyok mint egy tárgy ha van kedve elővesz ha nincs eldob. De én nem kérek sokat csak egy kicsit belőle könyörgöm érző ember vagyok akinek vannak érzései felé. Igaz azt mondja őrülten imád és oda van értem. De sokszor nem értem. Én türelmes vagyok és megértő nekem csak egy kicsi kell belőle. Egyszerűen nem tudom hogy mit csináljak.
2019. dec. 16. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tárgyként tekint rád nem csoda hogy annak érzed magad....

De elsősorban a te fejedben dől el....


Hasonló kapcsolatban vagyok egy nővel, mármint hogy heti 1 tali, és ebbe a rövid időbe álltalában a szexen és együtt alváson kívül semmi nem fér bele. Bár nálunk akár több is lehetne szerintem ,ha az életünk, munkánk nem akadájozna benne, értsd úgy olyan irányban alakítanánk. De tiszteletben tartom hogy neki más dolgok most fontosak, és építi a jövőjét, és ő is megérti hogy én is építem az enyémet. Aztán majd kintudja....én kedvelem ők, nem úgy tekintek rá mint csak egy dugópajtira. De ezt ő is tudja , megbeszéltük, és azt hiszem ő is kedvel engem...

Szerintem csak rajtatok áll hogy merre alakítjátok a dolgot.

2019. dec. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy ne lenne oda, full kényelmes lehet neki. Heti egy. És a hétvégék? Az embernek arra van ideje, amire akarja hogy legyen. Az irogatas szerintem nem kapcsolat.
2019. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, itt te vagy oda érte őrülten, neki meg jó az egészségügyi dugás, de többet nem kér belőled.
2019. dec. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!