Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi fejjel van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi fejjel van egy párkapcsolatban, atkerulhet szívbe?

Figyelt kérdés

Ha a férfi ésszel van a kapcsolatban (mert neki kapcsolat kell, ez a nő jó lesz, alkalmas, stb), akkor atkerulhet abba az állapotba, hogy szívvel is benne legyen?

Egyelőre annyi nőként a szerepem, hogy legyek, velem lehet kapcsolatosdit játszani, nem baj, hogy nem tetszik ez vagy az, azt szőnyeg alá söpri a férfi, nem számít a jellemem, a tulajdonságaim.

Remélem, érthető így a kérdésem.

Neki kell kapcsolat, mert úgy jobban érzi magát, kell neki az érintés, az intimitás (nem a szex).


2019. dec. 17. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de szerintem ez rohadt megalázó. Azért vagy tartva, hogy legyen valakije, semmi több.

Arról ne is beszéljünk, hogy azonnal dobbantani fog, amint jön valaki, aki hat a szívére es/vagy a farkára.


És hogy a kérdésedre is válaszoljak: nem, nem fog beléd szeretni, ha eddig is csak kapcarongyként használt.

2019. dec. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy én fogalmaztam félreérthetően.

Ő ezt nem tufja, nem így éli meg, ő azt hiszi, ez a szeretet, így működik egy jó kapcsolat.

2019. dec. 17. 12:11
 3/8 anonim ***** válasza:

"Egyelőre annyi nőként a szerepem, hogy legyek, velem lehet kapcsolatosdit játszani"


Meg is fogalmaztad a lényeget. Csak erre vagy jó.

Ha ez mindkettőtöknek jó, akkor hajrá. De ha te többre vágysz, akkor elég kevés az esélye hogy beléd szeret ezután

2019. dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy te vagy az aki túlkomplikálja?

Én lehetségesnek tartom hogy szívben is ott van csak ennek a kimjtatása kicsit nehezen megy neki.

Sokan vagyunk így. Ez lett belénk nevelve.

2019. dec. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Bármi lehet.

De az elejétől kezdve tudatosan "szeret". Most megsimogat, mert biztos azt kell, most kedveskedik, mert kapcsolatban azt úgy kell. Most összebújunk, mert úgy szokták. De nem érzem mögötte az érzéseket. Mindent megtesz ezért a kapcsolatert, görcsösen... csak nem értem. Nem fontos a személyem.

2019. dec. 17. 13:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy kerül át. Aki úgy bánik a patrnerével, mint egy tárggyal és megszokásbóll/elvárások miatt cselekszik, bazira nem fog ezután majd szívvel megszeretni.
2019. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Rockarc ***** válasza:

Ez tipikusan olyan dolog, amikor valaki megjatssza magat egy kapcsolatert. Ha alapbol nem ilyen, hogy vegigsimit rajtad, amikor elmegy melletted, hanem tudatosan koncentralni kell, hogy meglegyen gepiesen az adott inger, akkor megette a fene. Ez rohadt energiaigenyes, hogy mindig ott kell lenni fejben. Ezert szokott a legtobb kapcsolat a kod felszallta utan tonkremenni. Nem az az ember, akibe beleszerettel, hanem egy tok masik. Amikor jonnek a problemak is, akkor kisebb gondja is nagyobb lesz, hogy arra koncentraljon, hogy a patikamerlegen kimert napi 3 jo szo meglegyen, akkor kapod meg az eredeti embert. Aki mar nem fog tetszeni.


Amugy amit vazoltal, akar meg az is bekovetkezhetne, de akkor sem ilyen teljesen mas, ellentetes allapotbol.


43F

2019. dec. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló férfival, meggyőződésem, hogy Asperger szindrómás volt.
2019. dec. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!