Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolatban élő nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő nők, (férfi +nő), mit tennétek ha a legjobb barátnőtök, szerelmet vallana nektek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 3. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődnék és őszinte sajnálatomat fejezném ki, amiért képtelen vagyok viszonozni az érzéseit. Megkérdezném, hogy neki hogy lenne kényelmes, hogy viselkedjek, tartsak-e távolságot egy ideig, csináljak úgy, mintha mi sem történt volna, vagy bármi más, amitől neki talán könnyebb lenne.


Ebből a szempontból sajnos irreleváns, hogy párkapcsolatban élek-e vagy sem, egyrészt nem vonzódom nőkhöz egyáltalán, másrészt meg ha vonzódnék is, gyanítom a barátzóna fogalma nemtől függetlenül ugyanúgy állna nőre is és férfira is.

2019. ápr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előzőhöz a másik oldalról. Én vonzódom a nőkhöz is, de ha párkapcsolatban élek és nem is szándékozom felbontani azt a kapcsolatot, akkor tökmindegy hogy férfi, nő vagy marslakó vall szerelmet.

Meg fogom köszönni az őszinteségét, leszögezem hogy van már párom akit szeretek úgyhogy köztünk nem lehet több, és megbeszélném vele hogy ennek tudatában mi lenne a legjobb neki, szeretne-e lazítani a barátságunkon vagy akár teljesen megszüntetni azt.

2019. ápr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is az 1. Hszhez hasonlóan reagálnék.
2019. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Meglepődnék...


... hogy van női barátnőm. :O

2019. ápr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Röhögnék. 😄 Aztán biztosítanám affelől, h ez engem nem zavar és ugyanúgy szeretem, de nyilván ő is tudja, hogy a férjem és a gyerekek a legfontosabbak.
2019. ápr. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!