Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Mesélnétek olyan esetről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mesélnétek olyan esetről, mikor a férfi jó darabig nem jött be nektek/nem éreztetek szerelmet, de idővel kialakult?

Figyelt kérdés

Nem vonzott titeket elsőre, vagy csak haveri szinten voltatok, de adtatok neki egy esélyt, és igazából beleszerettetek?

Nőként kérdezem, nem kétségbeesett férfiként.


2019. dec. 18. 08:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Sajnos kevés az ilyen. Régen volt ilyen sok, hogy a férfi addig udvarolt még a nő be nem adta a derekát. De a mai nők sajnos mások. 3-4 mp alatt eldöntik tetszik-e nekik a férfi, és ha nem, akkor az a fejére is állhat sem lesz több barátságnál. Tapasztalat. Meg túl nagy a választási lehetőség, úgy is jön egy Brad Pitt utánzat aki majd tetszeni fog nekik, annak adnak jeleket, az meg úgyis bepróbálkozik a csaj meg megfogja. Szóval ritka ha valaki manapság úgy jön össze, hogy nem 90%-ban bejön mindene a másiknak, főleg külsőre.
2019. dec. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
11 év van köztünk, 13 voltam, amikor megismerkedtünk. Közös társaságba jártunk, heti 2x találkoztunk. Nekem ő ugyanúgy csak az egyik srác volt, mint a többiek ott. Aztán 5 évvel később kettőnknek kellett megszerveznünk egy programot és miután végigcseteltünk 1 napot emiatt, valahogy úgy maradtunk. Minden nap rohantam a géphez suli után, ő is munka után, és alig bírtuk abbahagyni a beszélgetést. 2 hét után találkoztunk kettesben is, akkor megcsókolt, azóta együtt vagyunk. (16 éve.) El sem tudom képzelni az életem nélküle, ő a másik felem. És észre sem vettem sokáig. 🤷🏼‍♀️
2019. dec. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Amikor veszélyesnek ítélek vkit olyan màr megesett hogy mégis beleestem miközben elsö perctöl tudtam hogy nem illünk össze.


Tipikus alfahím jo pasi jo arc, de dominàns, a baratai követik mint vmi hü alattvalok, extrovert, millio haver span, "neve van", közkedvelt igazi ffi akire alapbol tapadnak a nök.

Raadasul hecceléssel beszologatassal inditott nalam amiket le sem tudtam reagalni a baratai védtek meg töle azaz mentettek ki a szitubol!


A hàtam közepére nem kivàntam, mindig 200%-os erövel küldtem el melegebb eghajlatra!!

Na de igy meg én lettem neki az elérhetetlen NÖ, akiért anyait apait bele kell adnia különben engem soha nem kap meg.

Elövette az udvarias hösszerelmes oldalàt, a csillagokat is lehozta!!

Mikor elöször vele voltam ez a naaagy kemény alfahim könnyekkel a szemében ismételgette szeretlek szeretlek szeretlek.


Beleszerettem.

HIBA VOLT.

2019. dec. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igazából eddig egyik pasim se jött be elsőre, csak úgy 23 évesen elgondolkodtam azon, hogy ez így nem fog menni, egyedül maradok...akkor adtam esélyt egy idősebb pasinak, aki nem jött be, de nagyon kitartóan udvarolt, 4 évig együtt voltunk, és nagyon megszerettem.Most az mellékes, hogy később szétváltak útjaink,(veszekedés és dráma nélkül)...nem bántam meg...sok volt a tíz év korkülönbség...Eltávolodtam a témától :) utána összejöttem jelenlegi párommal, nem azért, mert szerelem volt első látásra, hanem mert kicsit mindketten kétségbe voltunk esve, és hasonló elképzelésünk volt a jövőt illetően.Nagyon szeretjük egymást, 3 éve együtt élünk:)
2019. dec. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem a legtöbb kapcsolatom így indult.


N

2019. dec. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Privire: hibànak azért tartom mert nem illettünk össze. Tovabbra is extrovert maradt, tovabbra is tapadtak rà a nök, a baratai folyamat ellenem dolgoztak, zavarta öket hogy "lekötöm", egy "csatatér" volt tul.képpen a kapcsolatunk, amit mindenki csak szét akar szedni, folyamat védeni kellett a betolakodo nök miatt, meg velem is ki akartak a haverjai kezdeni is(nem egyszerü csendes kocka baratai vannak ugye, hanem inkabb a kemeny magbol àllnak), abbol megint problemak voltak, egy hetköznapi nyugodt pillanatunk nem volt, vagy ha volt is az neki meg ugy unalmas volt.

Plusz nem akartam bemutatni az en barati körömnek, nem akartam öket is beavatni,hogy aztan ott is miattuk is kezdödjenek még tovàbbi kavaràsok, ez meg neki lett baja hogy miert nem vonom be az én eletembe öt teljesen.


Egy idö mulva atment az egesz abba, hogy hol elpakoltatom, hol vissza jön, balhék veszekedések, mert pl a baratai engem kikezdtek es nem akartam vele menni a talalkozokra a barataival, nem egyszer megesett hogy a tesojàt küldte ràm ràvenni arra hogy menjek velük mindenki vàr, mert ö mar nem birt a passzivitasommal. Azaz ugy voltam vele oke menjen de en nem. De ö meg mindenhova vinni akart magàval!


Hozzàm olyan tàrs valo aki ugy elvan egy parkapcsolatban vacsizunk filmezünk, nem alfahim, nem kell érte mas nökkel rivalizalni joforman hogy minden percben istennönek làsson, nem akarjàk szétbombàzni harmincan a kapcsolatunkat, nem kell mindenkinek bizonygatni, hogy màrpedig mi egy pàr vagyunk, ha tetszik ha nem!

Aztàn elvitték amugy is valami szolgalatra 4 évre, az fel is tette az i-re a pontot. Onnan még élethalàl kérdést csinalt abbol hogy nem lehet velem, igy a nevem a karjàn tetovàlva.

És vége.

Minden elvàlaszt minket. A tàvolsàg is màr.

2019. dec. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi párommal így voltunk.Mindig is ismertük egymást, de mint pasi sosem jött be. Nagyon rendes, nagyon figyelmes, nagyon okos, de pasiként nem vonzódtam Hozzá.

Ennek ellenére mégis meghódított, összejöttünk, és jól működött a kapcsolatunk, sőt, a mai napig, tizenéve jól működik.Azt viszont hozzáteszem,hogy a szexuális része már kevésbé. Eleinte az is rendben ment, de vélhetőleg azért mert pasiként sosem vonzott, a pozitív tulajdonságaival meghódított, viszont a testi vonzalom csak ehhez tartozóan alakult ki,az igazi vágy részemről elmaradt.

2019. dec. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
A párom pont ilyen esett volt. Mikor először megláttam, nem tetszett mint férfi, meg amúgy sem volt épp jó paszban. A szeme alatt monokli, az első foga kiverve, fogszabályzó... vékonyabb is, alacsonyabb is volt, mint amit én preferáltam. De kedves, udvarias és segítőkész volt és barátságos. Kiderült, hogy egy helyen fogunk lakni, úgyhogy haverok lettünk. Még a barátnőimet is bemutattam neki, hátha valamelyikkel összejön. De kellett, kb. 1.5 hónap, hogy beleszeressek és még ugyanennyi idő, hogy járjunk.
2019. dec. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%

"Hozzàm olyan tàrs valo aki ugy elvan egy parkapcsolatban vacsizunk filmezünk, nem alfahim, nem kell érte mas nökkel rivalizalni joforman hogy minden percben istennönek làsson, nem akarjàk szétbombàzni harmincan a kapcsolatunkat, nem kell mindenkinek bizonygatni, hogy màrpedig mi egy pàr vagyunk, ha tetszik ha nem!"


Tehát neked egy balek kell, mert úgy gondolod ott gondtalan lesz mindent, amíg vársz az eddig alfádra. Sok sikert.

2019. dec. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9. Nekem egy biztos nyugodt kapcsolat kell. Bizonytalanra, viharosra nem tudok semmit építeni.
2019. dec. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!