Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt már dolgotok igénytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már dolgotok igénytelen párral? Mesélnétek róla?

Figyelt kérdés

2018. jan. 18. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Igaz csak tobb ev alatt lett total igenytelen az exem.

Honapokig nem mosott fogat, nem zuhanyzott (vagy max 3 l vizben annyira sporolt), a ruhai budosek.

2018. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

Volt.

Elõadta,hogy milyen csinos lesz megint mert régen az is volt,meg,hogy õ edz sokat,odafigyel.

Diéta nàla zsömle volt undorító parizerrel meg hozta a hagyma karikàt,meg a snickerst.Edzeni kicsi 10 perc has éppenhogy meg sétàlt 5 percet a futópadon én meg néha rókàzni tudnék meg az infarktus kerülget,ömlik rólam a víz.

Meg azok a ruhàk elkezdett jönni hozzàm sz.r cicanadràgba,ràadàsul lyukas is volt.

A pont az i-n az volt amikor nekem esett,hogy mi az,hogy ennyit költök a külsõmre meg minek költök edzésre ennyit meg minek veszek dràga ruhàt.

Ki is vàgtam a kis igénytelenjét hamar,életem legsz.rabb 2-3 hónapja volt.

Igénytelen és hülye is volt a csaj hiàba volt diplomàja agya mint egy csirkének.

2018. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Fogmosás-hajmosás hiánya. Brrr.
2018. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Most hirtelen egy ilyen ugrik be, párom egyik régi haverja. Egyrészt mindkét fél családja masszív alkoholista, ők ketten is azok. Nemrég született meg a babájuk, úgy hogy fél év kapcsolat után csinálta fel az akkor 18 éves kislányt. Ahogy hazahozták a kórházból már aznap este mentek mindketten inni. A gyereket kb a csajszi anyja neveli, de undorító amilyen körülmények között laknak meg ahogy viselkednek. Kevés ilyen nőt láttam még, de a csajszi úgy igénytelen, hogy közben igazi plázacica stílusa van. Undorítóan felrakott póthaj, 20 centis műköröm, félig leesett műszempilla általában. A srácnak meg se munkája se semmije, szakadt, 5 éves cuccokban jár.
2018. jan. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
exem nem is egyszer belefújta az orrát a levetett polójába, hogy úgyis ki lesz mosva, omg, majdnem hánytam :D meg néha rá kellett szólni, h s-ex előtt igenis fürödjön le és borotválkozzon és kenje be a hónalját.. ez elég lohasztó volt. de azért szót fogadott. csak gáz ha egy pasinak ezt mondani kell, h tiszta zokni tiszta gatya mindennap. ja meg hintőpor ha büdösödik a lába a cipőbe.
2018. jan. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Vizesaram válasza:
27%

Olyan nincs hogy igenytelen. Mikor ezt a szot hallom valakitol mar menekulok is mert tudom hogy bunkoval allok szembe. Ugyanis mindenki mast szeret, maskepp el, mas az erdeklodesi es erdekeltsegi kore. Ezert szep a vilag, mert nem uniform egyforma.

Mas meg azt mondja rad is hogy igenytelen vagy epp ugy mint te is masra.

Erted? Csak mert te egy felekeppen szeretsz valamit nem jelenti azt hogy igenyes vagy igenytelen vagy. Ilyen szo nincs is csak egy kitalalmany. Olyan van hogy koszos, buta, elhanyagolt, okos, genius, tiszta, jol oltozott vagy rosszul oltozott, meg egy csomoo masikat is lehetne eppen hasznalni, de olyan hogy igenytelen csak azoknal van akiknek kicsi az onerteke es onerzete es negativok mindenhez. Tehat te igenytelen vagy mert negativan allsz masokkal szemben es valoszinu az elethez is, mert neked semmi nem jo de ugyanakkor az EGo-d az hatalmas. Mindenki folott allsz. Nem??

Gondolkozz el kit hivsz igenytelennek es nezz korul hogy nem e te vagy igenytelen ha mar masokat annak titulalsz. Ugyanis a gondolkodas is lehet rossz vagy hanyag, de ha igenyt nezunk, mindenkinek van igenye a szo jelenteseben

2018. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
18%
6. Al teljesen egyetértek nincs olyan hogy igénytelen ha neki meg úgy tetszik hogy "igénytelen" akkor ez van mond meg neki aztán ha nem változtat te meg nem bírod ki akkor kalap kabát aztán csókolom most én is vagyok barátnőmmel és mindenki igénytelennek tart engem de hát nem hat meg nagyon.
2018. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Tehàt ha odafingasz egy ember orra alà,meg büdös vagy,koszos,szakadt ruhàba,büdös szàjjal,szõrös az intim területed akkor az nem igénytelen.

Wow utolsó kettõ veletek se mozognék egy tàrsasàgban,bocs.

2018. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Az exem az volt.


Utolsó, abban van igazság amit próbáltak irni az előzőek, pl ha odafingokk az orrod alá az bunkóság, vagy baleset. Hogy szörös nem szörös, ezer helyen olvasni, hogy nem egészséges, szóval lehet ez a háttér, fürdés van aki kétnaponta, mert azt javasolják, mert káros a bőrnek.

Ezeken kár vitázni, hogy akkor igényes vagy igénytelen. Mások a fogalmak.

2018. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

6-osnak:

Ha nincs igènytelen, akkor az általad pèldakènt felhozott többi szó sincs(mert azoknak is több definìciòja/szintje lehettséges), mert mind személyi, kúltùràlis megìtélés kérdése. Koszos(: kicsit megizzadt, össze van kenve az arca korommal, de egyébként nem izzadt, megfürdött egy kádnyi használt fürdővízben, nem fürdik napokig,a finnek pl hetente 2-3szor fûrdenek tisztàlkodási célbòl, mert nem izzadnak)? buta(:valami olyat tett, vagy tényleg gyengébb az átlagnàl? Mivan, ha egy csapat nagyon okos ember közül lòg ki, de az àtlagnál még mindig okosabb? Lehet, hogy ugyanannàl az embernél egy másik tudományterületen, vagy csak az èletben voszont jobb.), elhanyagolt(ezt már jòl belàttad, hogy mivan), okos(vakok között félszemű?), genius(ennek a definìciòja nemigen van tisztàzva, de a legelfogadottabb szerint nem feltételez inteligenciát, hanem egy tudatallapotot az őrület és èpelméjűség határàn, ami az egyén számàra szabadon àtjárható, ìgy másoknak sokszor nem érthető, nem hètköznapi megoldàsokkal élhetnek egy-egy problémàra), tiszta(megintcsak a finnek, akik ritkàn fürödnek vagy a hasznàlt kàdvìz), jol oltozott(a divat az egyik legszubjektìvebb dolog a világon...és akkor is, ha az alkalomhoz illően ìgy vagy ùgy szokás kiöltözni, èn megkérnélek, hogy nézz szét a kül. országok között és időben vosszafelé, hogy hoguan is vàltozik ez.) vagy rosszul oltozott(ugyanez)

Ezzel csak arra akarlak ravezetni, hogy a legtöbb jelző, amit dolgokra ràaggatunk az szubjektìv(és ez a mesterséges inteligencia programozàsànak fő kihìvàsa). Ezèrt szoktunk ilyenkor tàmaszkodni a kultùràlis, közösségi vagy személyes megìtèlèsének a kollektìv àllàspontjàra(mèg a szemèlyes megìtèlès is tud változni dinamikusan).

Most ugye, vannak olyan kifejezèsek, amelyeket a közösség jòl behatàròlhatòan bedefiniált, de egyéni szinten ettől eltèrnek az emberek hozzáàllàsa és vèleménye. Igénytelen: szerintem az eddigi példàkban felhozott személyek tényleg "igénytelenek" a higèniàra nézve(meg az alkesz pàr èletminőséget nézve).

2018. jan. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!