Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A lányoknak általában mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak általában mennyire számít az hogy egy fiú hány lánnyal volt előttük?

Figyelt kérdés
Zavarja őket ha egy fiú szűz még vagy az ha már több mint 10 lánnyal volt előtte?
2019. dec. 19. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Én azt nem értem, hogy bármelyik nem-ről is van szó. akár férfi akár nő, miért kell ezt egyáltalán elmondani?


Ha el is mondja valaki, az sem biztos, hogy igaz.

2019. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nagyon számít. Ha sok lánnyal volt, akkor nem egy a gondolkodásunk és az értekrendünk, szóval nem jönnek össze egy ilyennel. Ha szűz az nem zavar.
2019. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

A két véglet a legrosszabb, ha sok volt, meg ha egy se volt.

Páromnak is előttem volt 5 barátnője, egyáltalán nem zavar.

2019. dec. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Attol fugg milyen korosztaly. Most mar közelebb harminchoz nem jonnek ossze olyan ffival akinek elottem meg nem volt komoly kapcsolata
2019. dec. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Számít. Minél többel, annál jobb. A szüzesség a legtöbb lánynál kizáró ok.
2019. dec. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
#5 Ezt csak az elkeseredett szűz fiúk gondolják így.
2019. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem mindig zavart ha mondjuk azt mondta, 30on felul van vagy mar nem is szamolja. Ilyen "beallok a sorba" effektust ereztem😅
2019. dec. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

"A szüzesség a legtöbb lánynál kizáró ok."


Mert akkor a pasi egy idő után elkezd majd nyafizni, hogy 'jaj, a barátnőmnek már volt valakije, akkor nekem is jár egy dugás valakivel'.

2019. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#5 és ezt mégis honnan tudnák a lányok, ha nem mondod el?! :D
2019. dec. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Engem nagyon taszitana ha sok lannyal lett volna eggyutt...nyilvan az O dolga,de altalaban aki sok emberrel szexelt,az olyan tipus is marad orokre.. folyamatosan vonzani fogja a jobb,es az uj,meg a mas..

aki szinglikent mindig massal kavar,az kapcsolatban sem lessz egy szent.

2019. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!