Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem különös véletlen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem különös véletlen, hogy aki azt mondja neki nem számít a külső, az általában nem néz ki jól?

Figyelt kérdés

VAgy régebben nem nézett ki jól, de már igen.

De olyan, aki eleve szép embernek érezte magát mindig, az soha nem mond ilyet.


2013. aug. 27. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
miért olyan különös ez?
2013. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem így van. Rengeteg szép lánynak sem fontos a külső, főleg akik mellett nem tarkopasz izomagyúakat látsz.:)
2013. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én régen kicsit túlsúlyos vagyok, de mára önértékelésem szerint is szép. Bár még van rajtam egy kis husi. Így megtapasztaltam az élet negatívabb oldalát is, és az emberek személyiségét látni a külső helyett.

Sok embert ismerek, akik messze nem szépek, de a személyiségük és a tulajdonságaik, valamint a szokásaik olyanok, hogy a csillagokat is lehoznák egy lánynak, vagy ha lány az illető, akkor a leggondosabb feleség lehetne belőle :)

Ha megtanulsz a külső mögé nézni, akkor boldogabb ember lehetsz :) Kérlek láss túl a külsőn!

2013. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
aki nem néz ki jól annak is fontos a külső, csak azt nem hangoztatja...
2013. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
"De olyan, aki eleve szép embernek érezte magát mindig, az soha nem mond ilyet." Ezzel egyet értek. Itt gyk-n csak az önsajnáltató barmok mondják, hogy nekik nem számít a külső.Gondolok itt olyanokra, akiknek 23évesen nem volt csajuk, mert rondák, vagy 25 éves "nők", akik 120kilósak és még sorolhatnám...
2013. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2es, csak egyetlen 1 ilyennek mutass be, had beszélgessek vele, és meglátjuk, mennyire gondolják így.

3as, ez is erősít a dolgot, hogy az, aki teljesen elégedett magával, és a visszajelzések szerint szép, nem mondana ilyet.

Én átlagos kinézetű vagyok, és szerintem a külső számít, annyiban, hogy szépnek lássuk a másikat legalább átlagosan szépnek.

Ha valakit nem tartasz vonzónak, hogy csókolhatnád meg?

Sokkal nagyobb elvárásaim vannak a belsővel kapcsolatban.

2013. aug. 27. 22:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek számít a külső, csak van akinek a belső jobban.
2013. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valamiről lemaradhattam :D Most már 3 kaszt van??? Szép - Átlagos - Ronda??? És melyik minisztériumnak kell beküldeni a képem, hogy megmondják, hogy az EU szabvány szerint melyik csoportba tartozom?? xD
2013. aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8as, a tükörnek, ő mondja meg a választ.
2013. aug. 27. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!