Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan veled, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veled, hogy egy olyan emberbe lettél igazán szerelmes aki egyáltalán nem tetszett előtte és nem is keltett semmilyen vonzalmat benned?

Figyelt kérdés
Hogy bár nem az ízlésed de mégis olyan értékes ember,hogy szerelmet ébresztett a lelke szépsége.S ha igen mi volt az amit megszerettél benne?

2019. dec. 19. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Volt. Gyerekkoromban, a pesti nyaralás alkalmával egy kislány és a szülei ugyanott szálltak meg, ahol mi. Emlékszem rá, hogy nem volt valami szép kislány, valamiért mégis olyan vonzalmat éreztem iránta, amit a mai napig fel tudok idézni magamban. Ő is hasonlóan érezhetett, mivel emlékszem, hogy mindig kérdezte, hogy mit kértem ebédre, és ő is azt kérte. Lehet, hogy lelki társak voltunk.
2019. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Igen, volt. Több éve ismertem, még sem figyeltem fel rá "úgy", közömbös volt szamomra, és mikor komolyabban elkezdtünk beszélgetni, akkor megfordult bennem minden. Annyira egy hullámhosszon pörgött az agyunk, meg tudtam nyílni neki, úgy éreztem, hogy ő tud kezelni engem, kedves, vicces, beleszerelmesedtem. Sajnos csak egyoldalú volt a dolog.
2019. dec. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Először kifejezetten taszított a külseje, aztán kiderült, hogy fergeteges a humora, nagyon okos, és egyébként kifejezetten férfias jelenség. Amikor végképp kicsúszott a talaj a lábam alól, az volt, ahogyan rám nézett. Soha nem tetszettek a kék szemű férfiak, ráadásul nem is volt különösebben szép szeme, mégis, valami egészen leírhatatlan volt a pillantása, egy tekintet még sosem volt rám ilyen hatással. De nem lett belőle semmi, valószínűleg nem volt kölcsönös a vonzalom.
2019. dec. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
40%
Igen. Az első és egyetlen kapcsolatom. Nem tetszett mint férfi. Amiért megváltozott minden, hogy barátok lettünk és megismertem. És minél több közös pont volt bennünk, én annál többet gondoltam rá. Végül már vágytam rá. Ő a legkedvesebb ember nekem a világon.
2019. dec. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!