Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy felenk Japan lany a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LuckyLevi kérdése:

Van egy felenk Japan lany a munkahelyemen. Eleinte az volt az erzesem, hogy bejovok neki, de az utobbi idoben ugy erzem, hogy nem erdeklem, vagy mar nem erdeklem. Hogyan derithetnem ki, hogy van-e eselyem?

Figyelt kérdés

2019. dec. 19. 19:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd, okkal valtozott a hozzáállása.
2019. dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Az emberek azért folyamodnak ilyen stratégiai lépésekhez, mint amiről ez a kérdés is szól, mert félnek átélni bizonyos érzelmeket (amik a visszautasításból erednek), így hát úgy kezdenek viselkedni, hogy még véletlenül se kerüljenek olyan helyzetbe, ami által felszínre kerülnek. Ezek az érzelmek mindaddig ott lesznek, amíg nem nézünk velük szemben. Szóval azt javaslom, hogy menj oda hozzá, hívd el egy randira, és akkor kiderül, hogy tetszel e neki vagy sem. Hagyd a taktikázást, és nézz szembe a félelmeiddel.
2019. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Miért lenne esélyed?


Komolyan, írj le 5 okot, hogy miért veled kezdjen, mikor a japán lányoknak óriási rajongótáboruk van!

2019. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A japánok már nem ismerkednek. Nem szeretnek. Ezt felmérésből olvastam. Ott már leginkább barátságból házasodnak az emberek, nem igazán szerelemből.

Lehet bejöttél neki, de valószínűleg nem is akart volna megismerni.

Amúgy a Japán lányok nekem is a gyengéim <3 Bár találnék magamnak egyet :(

2019. dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

4-es nagyon gyökér vagy! ":D út is ugyan úgy szeretetből házasodnak! csak nem kezdenek ki mindenféle egyeddel ahogy a magyar nők többsége...

és igen a szép ázsiai lányoknak nagyon nagy rajongótáboruk van! ha nem vagy jóképű és tehetséges akkor... szerintem félre értetted...

2019. dec. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Első kettőnek abszolút igaza van szerintem. De nem vagyok egy nyomulós típus. Főleg nem annyira, hogy a semmiből bekérdezzek egy csajt, hogy randizna-e velem, de majd kiderül.

Harmadik kérdéssel vàlaszolt. Szerintem amúgy is irreleváns, hogy miért tetszhetek neki, egy nulla sràc is tetszhet valakinek.

Negyedik statisztikàzik. De itt egy lànyról van szó és nem a csajok àtlagàról. És még annyit hozzàtennék, hogy sok japàn làny van a cégnél és nem azért tetszik, mert japán. Tehát nem a gyengén a japán lànyok, csak Ő érdekel.

2019. dec. 19. 20:50
 7/18 anonim ***** válasza:

#6

Az, hogy megkérdezed, hogy elmenne e veled randizni, egyáltalán nem nyomulás.

2019. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Na igen az nem nyomulas... mi lenne ha férfi módjára viselkednél...

Jah az meg a masik hogy a nullákra senkisem izgul fel...

2019. dec. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ugye van, aki finoman lépésről lépésre halad kerülgeti a forró kàsàt. A màsik véglet meg mint a faltorőkos belecsap a lecsóba. Nekem a randira hívàs a semmiből az ilyen. Mellesleg egy félénk csajról beszélek, akit egy ilyen coming out elriaszthat. Bàr lehet az is jobb, mint éveket filózgatni a semmin. Csak mondjuk azt se szeretném ha màsnap mindenki betalàlna, hogy hallottàk bepróbàlkoztam.
2019. dec. 19. 21:30
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha itt van egy japán lány jó eséllyel van pasija.
2019. dec. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!