Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy felenk Japan lany a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LuckyLevi kérdése:

Van egy felenk Japan lany a munkahelyemen. Eleinte az volt az erzesem, hogy bejovok neki, de az utobbi idoben ugy erzem, hogy nem erdeklem, vagy mar nem erdeklem. Hogyan derithetnem ki, hogy van-e eselyem?

Figyelt kérdés

2019. dec. 19. 19:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De ez nem ott van. Meg igazabol nem is az a lenyeg, hogy japan, csak mindenki ezen lovagol.
2019. dec. 19. 22:24
 12/18 A kérdező kommentje:

Jah es most jut eszembe, hogy egyik magyar kollegamnak japan felesege van. A srac teljesen atlagosnak mondhato. Alacsony kopaszodo, semmi extra kulso. Tehat kulsoleg nem egy hu, meg ha. Belsoleg meg egy normalis, kedves srac, nem nagydumas, nem nagy csajozos. Ezt a statisztikazoknak.


A jelekrol is irnek roviden. Nyilvan nemelyik bugyutanak tunhet, meg tisztaban vagyok azzal is, ha az ember jeleket keres, akkor talal is.

1. Tobbszor visszanezett ram. Persze lehet, hogy csak felem, vagy csak, mert En nezegettem es kivancsi volt, hogy nezem-e.

2. Ceges bulin fonokkel ment haza es a fonok megkoszont-e,hogy elmentem a bulira es a csaj is odajott megkoszonni(ugy emlekszem a kezet a vallamra is tette kozben, de ebben nem vagyok biztos, mert ittam 7-8 pint soriket). Nyilvan lehet, hogy ez csak udvariassag volt.

3. Elkoszont tobbszor. Tudni kell, hogy az irodistaknak nem nagyon koszonok, kivetel, akivel megszoktam. De ez a csajszi tobbszor is elkoszont es valahogy a felenk stilusabol nem az jott le, hogy elore koszonne a fiuknak, akikkel nem beszel. Igen ez a legbugyutabb.

4. Ez volt, ami szamomra a legkezzelfoghatobb volt. Mikor mentem clockolni, 10-bol 7-8 alkalommal pont akkor jott O is, pedig ez par madoperc, szoval ugy nem nagy a valoszinusege, hogy ha nem szandekosan akkor robban ki az irodajabol.


Viszont az elejen probaltam felvenni a szemkontaktust, de mindig elforditotta a fejet, aztan mar En sem bamultam, nem akartam, hogy kellemetlenul erezze magat. De En ezt a felenksegenek tudtam be. Peldaul volt olyan is, hogy a fejet felem forditotta, de a szemevel a masik iranzba nezett, mintha oda is akart volna nezni meg nem is. Viszont mikor meg nagyon kerultem, hogy ranezzek, akkor meg valahogy mindig odakeveredett, meg ugy ereztem mintha O nezett volna. Szoval bonyolult nagyon, ert felenk. Ha nem lenne az, akkor tudnam mi van, nem erdeklem, de igy meg ugy erzem mintha kivancsi lenne, de felenksege miatt nem mer ramnezni.

2019. dec. 19. 23:01
 13/18 anonim ***** válasza:

Istenem... növesszél kérlek 1 répát és két paradicsomot!!!!!!!!!

Nem egybol bamm gyere szexelni... hanem menj oda hozza beszélgetni dicserd meg hogy nagyon csinos ma (a poén ebben hogy kb minden nap... 😅🧐) próbálj beszélgetést kezdeményezni vele közös érdeklődést találni...! Ha erte sem vagy képes és csak évekig szerezni akkor ez veszet ugy... majd a fonok jol le qurja a céges buli után....!

2019. dec. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Magyarország teli van japán munkavállalókkal. Mesélj még!
2019. dec. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Próbáld meg.! Megér egy próbát.
2019. dec. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
A 46 szàzalékban hasznos vàlaszolónak: egy Japán cégnél dolgozok és nem Magyarországon. Nem mesélek. Tényeket írtam.
2019. dec. 20. 12:15
 17/18 anonim ***** válasza:
Sorry
2019. dec. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nincs üresedés? Tetszenek a japán nők. Egyszer fűztem egyet egy termálfürdőben. Amikor beült a kocsimba azt hittem nyert ügyem van. Tévedtem.
2019. dec. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!