Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki, hogy akar e valamit tőlem a férfi?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam,aki nekem nagyon bejön. Vannak ráutaló jelek ,hogy én is tetszhetek neki,de nem tudom. Szerintetek mit csináljak? Hogy derítsem ki? Megkérdezni meg nem merem
2017. szept. 26. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Melóban megihattok egy kávét, közben puhatolózhatsz. Megtudhatod azt is, van-e barátnője, ha még nem tudod. (Nem direktben, hogy "hé, van csajod?" hanem finomabban, "Tényleg, hétvégén mi lesz a program? Mentek valahova a barátnőddel?" Aztán ha nincs neki, úgyis megmondja.)

Próbáld úgy intézni, hogy kettesben maradjatok, akkor talán ő is bátrabb lesz - sokan ódzkodnak a munkahelyi románcoktól a pletykás kollégák miatt, nekik talán egyszerűbb, ha face-to-face vannak a másik féllel, kíváncsi fülek nélkül.

2017. szept. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mindjárt itt a karácsony, mássz rá a céges bulin :D


amúgy, adj jeleket...mosolyogj rá sokat, keresd a társaságát mondvacsinált indokokkal...járj le vele cigizni, kajálni stb...

komolyan, bár egyszer velem történne ez meg :D

dehát van akit a nők szednek fel, és van akinek csak az jut, hogy teper, és hátha bejön valami.

2017. szept. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Körül lehet ezt a témát járni a megfelelő óvatossággal. Ha akar valamit úgyis veszi a lapot, ha nem akkor teljesen neutrális választ kapsz. Bármi jobb annál mintha csak epekednél mikor lép valamit. Légy nő, intézd úgy a dolgokat hogy azt csinálja amit te akarsz úgy, hogy azt higgye ő akarta így :D
2017. szept. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!