Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan szerelem, amelyet igazán soha nem tud elfelejteni az ember?

Figyelt kérdés
Még ha utána nem is zárkózik be, ismerkedik, kapcsolatokat teremt. Létezik olyan, hogy hosszú évek múltán is, ha eszébe jut az az egy, akit szívből szeretett, de el kellett engednie, még akkor is érezzen iránta valamit? Vagy mindenkit el lehet felejteni egyszer, csak a megfelelő társ megtalálása a megoldás?

2019. szept. 8. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy mindekit el lehet felejteni. Az alzheimer ebben segít.
2019. szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyet nem felejti az ember. Sokáig hozzá hasonlít mindenkit.
2019. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
El lehet. Nyilván feljön, ha gondol rá, de már nem vált ki igazán semmit. De ha valaki ragaszkodik a múlthoz és állandóan abban él, úgy ne csodálkozzon, ha nem felejti el.
2019. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Van hasonló, de az nem szerelem, hanem társfüggőség. Ez egy beteges kötődési forma.
2019. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ember túllép rajta mint mindenen. ÉS igen el lehet felejteni még ha nem is örökre, lehet, hogy 4 év után eszedbe jut majd, vagy évente egyszer vagy pár hetente havonta....


Ha beleszeretsz másba sokkal könnyebb...

2019. szept. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Az érzést nem lehet elfelejteni és mivel az az érzés egy emberhez kötődik, hát őt se felejted el. Ha van kapcsolatod, akkor átmenetileg szünetelhet,de aztán visszatér. Ez addig tart, amíg nem élsz át mással olyan erős érzelmeket. Onnantól már máshoz kötődik és ha szerencséd van, meg is marad. Nekem az első párom volt a "minta". Már nem akarnám őt, el se tudnám képzelni, de nagyon szeretném még egyszer átélni azt a naaaagy szerelmet.(18éve lett vége, szóval nem tegnap.)😀
2019. szept. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Hát... Én most szerelmes vagyok, van egy fix párom, együtt élünk. Viszont nagyon fiatal koromban volt valaki, akit nagyon szerettem. Nagyon ritkán eszembe jut, mivel lezáratlan maradt az ügy. Nem szerelemmel, de hatalmas szeretettel gondolok rá.
2019. szept. 9. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Bizony létezik, Kérdező! Én 19 éve (!!!) vagyok így egy lánnyal, és szemernyit se csökkentek az érzéseim.
2019. szept. 9. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!