Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 2 féle ember létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 2 féle ember létezik?

Figyelt kérdés

Szerintem van aki bevallja és beletörödik hogy nem volt szerencsés a szerelemben.

Meg van aki folyamatosan szerepet játszik és csak tetteti hogy mennyire boldog a kapcsolatában.


Vagy van olyan is akinek tényleg "bejött az élet"?


2018. jún. 24. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kb 7 milliárd féle ember létezik.


Nem jött be teljesen az élet, munka szempontjából katasztrófa, de ettől függetlenül a kapcsolatom rendben van.

2018. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden attól függ, mennyire rugalmas a gondolkodásod. Ha nem az, könnyen beleesel az ilyen kategorizálásba. Az emberek vagy beismerik, vagy hazudnak, de mindenki boldogtalan....miért lenne így? Attól függ, mit várunk egy kapcsolattól. Azért mert egy kapcsolat véget ért még nem jelenti azt hogy szerencsétlenségként, kudarcként kellene tekintenünk rá. Hiszen voltak boldog éveitek, együtt küzdöttetek, és sajnos eljött az az idő is amikor már nem tudtatok tovább egy irányba fejlődni. Ez nem sajnálatos, de nem kudarc. Teljesen okés, hogy az ember életében akard néhány párkapcsolat amiken keresztül fejlődik, tanul. Az már valóban sajnálatos amikor valaki képtelen az önreflexióra és megreked egy nem kívánatos állapotban. Akár "minden nő/férfi ugyanolyan" mert ugyanazt a leckét nem tanulta meg, vagy "nincs egy normális nő/férfi" de valójában önmagát keresi és ezt nem fogja másban megtalálni. Egy jó párkapcsolathoz fel kell nőni. Nem évekkel hanem tapasztalatokkal. Van aki nem képes fejlődni, neki minden múltbeli élménye "kudarc" lesz. Aki tud, annak meg lehetőség.
2018. jún. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok féle ember létezik, minden ember más!


Van, aki heteroszexuális, van aki homo, van aki biszex.


Mindenki saját életének a kovácsa. Nem kell a rinya, hogy beletörődik, hogy neki úgysem megy. Ez a gyávák és lusták fegyvere.


Szüleidet melyik kategóriába sorolnád? Szerinted ők csak megjátszák, hogy boldogok?


Akár mennyire is hihetetlen számodra, tudom, még nem találkoztál ilyennel, de létezik az, aki teljesen boldog, szerelmes, harmonikusan működik a kapcsolata, szeret munkába járni..stb.

Én is ilyen vagyok.


Ja és az, hogy "bejött az élet", nem bejött, hanem MEGDOLGOZTAM ÉRTE KEMÉNYEN!!!

2018. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Nekem nagyon jó a kspcsolatom, de nem villogok vele egyáltalán. Ki van téve, hogy kapcsolatba vagyok, a profilképemen is együtt vagyunk, 2 éve tettem fel, azóta sem raktunk fel mAás képet.

Ha kérdezik megvagyunk-e, mondom, hogy nagyon is, de ennyi.

Szóval ez alapból egy harmadik típus: jó a kapcsolatom, de nem villogok vele.

2018. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha már a szüleimet valamelyik okos felhozta akkor elmondom hogy együtt voltak 30 évig de nem voltak egymással boldogok.


És ezt had tudjam már jobban..


Én halgattam öket veszekedni állandóan több mint 10 évig.

2018. jún. 24. 17:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Szóval a szüleid rossz kapcsolata miatt hiszed, hogy senkinek sincs normális, boldog kapcsolata. Így már értjük miért fogalmazódott meg benned ez a hülye kérdés.
2018. jún. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!