Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan nyissak mások felé?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyissak mások felé? Hogyan érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Elég távolságtartó vagyok, ez tény és tisztában vagyok azzaé is, hogy ez megnehezíti számomra egy rendes párkapcsolat létrejöttét.

A férfiakhoz alapvetően nem úgy állok hozzá, hogy ránézek valakire és magamban elkönyvelem, hogy márpedig ebből párkapcsolatnak kell lennie. Hiszem azt hogy először jobban meg kell ismerni a másikat. ( Nyilván ha a szexuális vonzódás első körben megvan az már nagy előny, de nem jellemző.) Kiskorom óta sok fiú barátom van, mind tudják hogy mi a véleményem az egészről. Egyszerűen nem szeretnék kapcsolatot csak azért, hogy legyen, ha az illető iránt nem érzek semmit. Egyre sűrűbben esek ebbe a hibába, hogy ezek a fiú barátaim szerelmet vallanak én pedig csak állok ott értetlenül.

Próbálom oldani a zártságomat, ismerkedni, de valahogy sosem lesz belőle második randi.

Egyre inkább kezdek kétségbe esni.

Hol érdemes ismerkedni? Méginkább hogyan?

N/24



2019. dec. 19. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi különös nincs.

Nagyon sokan így állnak ehhez.


Ne hidd, hogy mindenkinek elsőre összejön van aki 20 randin túl van 20 férfival vagy nővel és egyik sem olyan...


És azt se hidd el, hogy a sok posztolgató nő amikor odaírja, hogy életem szerelme az valóban az, aztán a következő megint életem és mindenem meg a következő is, és aki állandóan napi szinten képeket és ilyen szövegeket ír, ott koránt sincs így

2019. dec. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az hogy hol, szinte lényegtelen, inkább azon van a hangsúly, hogyan.

Könnyen lehet magasabb az érzelmi intelligenciád, és eddig olyan férfiakkal, inkább fiúkkal randiztál, akik nem tudtak rád érzelmileg hatni. Ezt elég bonyolult lenne részletesen ide leírni.


Hány évesek voltak idáig a randipartnereid?

2019. dec. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyjából velem egykorúak, +- 2 év
2019. dec. 20. 00:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sokféle mód van rá, ezt neked kell eldöntened. Van aki azt válassza, hogy az elsō normálisnak tūnō férfi mellett lehorgonyoz és kompromisszumokat köt, nem akar tucat elvárást felállítani a párjával szemben, hanem elfogadóbb, aztán ott van az, aki sokáig keresgél, amíg megtalálja a számára megfelelōt.

Teljesen normális az, hogy nem úgy állsz hozzá, hogy ránézésre eldöntsd valakirōl, hogy ō a társad. A kérdès az, hogy mi okozza benned a távolságtartást?? Nem érdekel téged az adott pasi, VAGY pedig egy elōítéletet hordozol magadban minden férfival szemben? Ha elōítéletességbōl van zárkózott, tehát OK NÉLKÜL utasítassz el bárkit, aki amúgy érdekelne, akkor ezen változtatni kéne.

Vagy mi van benned olyankor, amikor bezárkózol? Félsz? Unod? Nem érdekel a férfi? Bizalmatlan vagy? Ezeken kéne elgondolkodni.

2019. dec. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A távolságtartás főként fizikailag valósul meg. Nagyon kevés embert ölelek meg, ezt pedig furának tartják általánosságban az emberek. Nem szeretek hozzáérni egy számomra ismeretlen személyhez.

A belső értékeket nézve pedig általában nyitott vagyok, ha egy hullámhosszra kerültem az illetővel.

2019. dec. 27. 21:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt így nehéz megmondani.

Amúgy milyen ember vagy?

Milyen az értèkrended?Mik fontosak szàmodra az életben?

2019. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!