Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek előfordult már hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek előfordult már hogy 1-2 napig nem beszéltetek a szerelmetekkel? Egy mondtatot sem?

Figyelt kérdés

2019. dec. 21. 08:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Igen.

Hiàba keresem, írok neki nem vàlaszol.

Csak nekem nem.

Ezt pedig onnan tudom, hogy egyébként szimbiózisban él a telefonjàval.


Nagyon idegesítő és nem tudom hova tenni ezt a viselkedést.

2019. dec. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. dec. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Aha, épp aktuális, majd jövőre többet leszünk együtt, addig énis csinálom a dolgaimat
2019. dec. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze. A szakítást megelőző időszakban ez több pasimmal is előfordult. De nem mindegy, kinek milyen a habitusa, nálam ez egyáltalán nem számít normálisnak. Ha valaki nincs hozzánőve a telefonjához, mint én, és ha valakinek nincs annyi igénye a kapcsolattartásra, mint nekem, akkor persze náluk lehet ez a teljesen természetes mindennapi igény is.
2019. dec. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, szakítás előtti időszakban volt ez a szokásuk.

Nálam nem oké, hogy 1 nap nem fér bele 1 mondat arról, hogy mindketten jól vagyunk.

2019. dec. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen, egyikünk se látja értelmét, hogy ebből nagy dolgot csináljon.


Nyáron voltam extrém túrán, amibe többek közt beletartozott, hogy csak egy telefon volt nálunk vészhelyzet esetére. Ekkor három napig nem hallott felőlem. Nem aggódott, ha baj lett volna, értesült volna azon az egy telefonon keresztül.

A barátomnak meghalt még októberben a nagymamája, akivel nagyon közeli kapcsolatban állt. Ismerem, tudom, hogy ilyenkor kell neki egy kis egyedüllét, hogy rendezze magában a dolgokat. Két napon át nem váltottunk egy szót se, ő keresett, én meghagytam neki a teret a gyászra.

2019. dec. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Oké, vannak extrém helyzetek, amikor tényleg nem lehet vagy érdemes beszélni. Azon kívül nem oké szerintem!
2019. dec. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Korábban volt ilyen, a mostani kapcsolatomban sosem fordult elő
2019. dec. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak szakítás előtt fordult elő nálam is.
2019. dec. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy fsz volt. Így akart lerázni, mert annyi gerince nem volt, hogy megírja vagy személyesen megmondja " bocs, de nem akarom ezt folytatni csá"

Én biztos nem írnék neki, sőőt.. inkább tennék fel valami képet, egy másik sráccal. Nehogy már azt higyje, hogy ő a világ közepe. Rohadjon meg az ilyen. Majd utólag fut utánad, de akkor meg már késő. Legyen tartásod!

2019. dec. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!