Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor voltál a legszerelmesebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor voltál a legszerelmesebb?

Figyelt kérdés
Jöhetnek a történetek.

2019. dec. 21. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
12 évvel ezelőtt.
2019. dec. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Vannak pillanatok az elmúlt másfél évtizedből, amikor extrán lángoltunk (legeleje, lánykérés, esküvő, gyerekek születése), de alapvetően én egyre jobban szeretem a férjemet, szóval a legmélyebb és erősebb most van.
2019. dec. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Amikor nem kellett volna.
2019. dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Én is most, 10 év kapcsolat után. Mindig jönnek ezzel a baromsággal, hogy a szerelem így meg úgy elmúlik 2 év után, ordas nagy baromságnak gondolom. Sokkal mélyebb szerelmet érzek most, akár már ilyen kis dolgok miatt is, hogy minden reggel amikor felkelek ott a kávém az asztalon amit a párom főzött. Hogy éjszaka félálomban hozzám bújik. Hogy ebédszünetben érkezik egy "szeretlek" üzenet. Vagy például most így karácsony előtt amikor elmegyünk meginni egy forralt bort, vagy vásároljuk együtt a karácsonyi dekorációkat a közös otthonba. Bennem ez semmivel nem ébreszt kevesebb érzelmet mint mondjuk 8 évvel ezelőtt, sőt.
2019. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Most.

Még csak egy éve vagyunk együtt, de egyszerűen odáig vagyok érte. Bármi történik pontosan úgy cselekszik, mintha belelátna a fejembe.

21/L

2019. dec. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
# 3 szívemből szóltál
2019. dec. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

17 évesen volt először barátnőm.


20 évesen voltam először igazán szerelmes (bruttó 5 évig tartott, utána hol plátói volt, hol együtt voltunk, kész dráma volt)


28 évesen házasodtam. Nem volt igazán hatalmas szerelem.


31 évesesen beleszerettem egy kolléganőmbe, majdnem egy évig szenvedtem miatta. Sose kaptam meg.


32 évesen elváltam.


33 éves vagyok jelenleg. Összesen kb. 15 nővel feküdtem le, ebből 2 volt igazán emlékezetes, mindent elsöprő szerelem. És akkor sose voltam boldog. Talán jobb a lassan építkező, kevésbé elmebeteg szerelem. Kiszámíthatóbb.

2019. dec. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2019 február-március környékén. Előtte 2004-2005-ben.
2019. dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%

Ki szavazta le a # 7-est??? Idióta.

A leghasznosabb és legrészletesebb, őszinte válasz kb. a feltett kérdésre.. Érted? Válasz a kérdésre, ami hasznos.

2019. dec. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
9,5 éve az vagyok, de ahogy telik az idő, egyre jobban és jobban. A szerelem elmúlik duma szerintem is marhasàg... Olyanok mondanak ilyet, akik életükben nem voltak még igazàn szerelmesek/savanyú a szőlő.
2019. dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!