Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltál már szerelmes heterókèn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már szerelmes heterókènt homoszexuális nőbe/fèrfiba?

Figyelt kérdés
Érdekel minden történet.
2019. dec. 20. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2019. dec. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, rosszul fogalmaztam meg a kérdést, de azoknak az embereknek a kommentje érdekel akiknek "igen" lesz a válasza, és akár pár soros történetet is olvasnèk. Érdekel ez a téma.
2019. dec. 20. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, a leszbikusok rendszerint fiúsak és csúnyák
2019. dec. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, de nem tudtam, hogy meleg. Rövid ideig jártunk, mert valahogy nem tűnt elég lelkesnek. Azt hittem, az én vonzerőmmel vannak hatalmas problémák, majd 10 évvel később kámingáutolt. Mindössze egy ember tudta, hogy meleg, az viszont érzelmileg zsarolta, hogy nehogy el merje mondani, mert akkor ez meg az lesz. Nagy kár, hogy nem időben ismerte be, mert évekig epekedtem utána, és nagyon hazavágta az önbizalmam.

A vicc az egészben, hogy ha legalább nekem elmondja, még talán segíteni is tudtam volna neki feldolgozni ezt az egészet. Nekem nem fájt volna, hogy nem kellek neki, neki meg lett volna "szövetségese", akivel megbeszélheti az érzelmi nehézségeit.

Nagy kár, hogy nem így alakult.

2019. dec. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!