Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm becsiccsentve azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm becsiccsentve azt mondta, hogy a szerelme vagyok. Józanon már nem mondta :D most akkor szeret?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt. Kezdetben azt mondta imád velem szexelni. Később azt, hogy imád velem szeretkezni. Most pedig azt, hogy imád velem szerelmeskedni. Én mondtam kimondtam neki, hogy "szeretlek". Erre ő boldog volt, és megsimogatta az arcom. De nem jött rá válasz :) Most akkor szeret? :)


33/F 34/N


2019. dec. 21. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyem is meg a kicsi szíveteket.:) Még ne örüljél, ittasan beszélnek az emberek össze-vissza. Az lesz az igazi, ha józanul is mondani fogja.
2019. dec. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Én is imádok bhaszni a nőddel. 😊
2019. dec. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Csak meg akart fektetni.Te meg bedőltél...
2019. dec. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Nekem is ezt mondta múltkor, valamelyikőnknek biztosan hazudott.
2019. dec. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első négy válaszolóval ellentétben (és az általad leírtak alapján) azt mondom, hogy reménykedj. Régi közmondás, de van alapja: "Borban az igazság".
2019. dec. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A: - Szeretlek.

B: - Köszönöm.

A: - Nagyon szeretlek.

B: - Nagyon köszönöm.

2019. dec. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Becsiccsentve szeret.
2019. dec. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Állítólag részegen az ember mindig őszinte/őszintébb. Lehet tényleg szerelmes már, csak józanon még nem meri kimondani.

Persze a legbiztosabb, ha ezt vele beszéled meg. Legközelebb, ha mondod neki hogy szereted kérdezz vissza, hogy te szeretsz engem? Csak kis lazán, ne arrogánsan. Nem egyformán alakul ez ki két emberben.

2019. dec. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!