Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az normális, ha valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha valaki nem emlékszik a szerelme arcára?

Figyelt kérdés
Miközben nap mint nap látja. És nem is gondol rá sokat a fizikai megjelenésére, nem álmodozik róla. De persze valamilyen szinten mindig eszébe jut és hiányzik neki. Egy ismerősömmel ez van.

2019. máj. 24. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Az arcfelismerés képességét agyvérzéssel el lehet veszteni. Ha a meghatárpzott agyi terület sérült. Viszont akkor senkit nem ismerne fel.

Nagyfokú feji sérülés, trauma is okozhat ilyet, de az időszakos.

Vagy daganat...de erre ne is gondoljunk.

Reméljük csak kamu, hogy nem emlémszik rá.

2019. máj. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Más arcokra emlékszik, úgyhogy nem emiatt.
2019. máj. 24. 08:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan van, hogy valaki annyira tetszik, hogy csak egy-egy vonása jut hirtelen eszedbe, mert az annyira kitölti a tudatodat. Egy mosolyt, a szeme csillanását, a mozdulatot, ahogy a füle mögé fésüli a haját, ilyeneket fel tudsz idézni, de valahogy nem áll össze az egész kép.
2019. máj. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából bevallom, rólam van szó. Csak korábban nagyon is fel tudtam idézni a szerelmem arcát, és sokat gondoltam rá, nagyon tetszett. De a mostani arcát fel sem tudom idézni pontosan. És a korábbira nagyon sokat gondoltam, elképzeltem helyzetekben, most nem.
2019. máj. 24. 08:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Detto ugyan ez, én annyira felejteni akartam, ezért van. Mikor a szív és az ész harcba szàll....
2019. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!