Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Házasság után megtalálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság után megtalálni a tökéletes nőt? Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Összeházasodtunk a párommal 6 év után. Jól kijöttünk eddig, már egy éve házasok vagyunk. Mivel nem vagyok egy 10/10-es pasi, nyílván sok kompromisszumot kellett kötnöm a párkapcsolatok terén (akármennyire is hangzik rosszul ez a mondat). Szerelemes voltam a feleségembe, szeretem is természetesen.

Viszont fél éve megismertem egy nőt, akitől azonnal elájultam. Konkrètan mintha nekem teremtették volna, nagyon szép és okos, ami még oké lenne, de ami nagyon megkavart, az az hogy ő is vonzódik hozzám, nem is akárhogy. Természetesen nem léptem félre vele és nem akarok fájdalmat okozni senkinek, de nagyon erősen vonzódom.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Mindenképpen el akarom felejteni.


2019. dec. 22. 12:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Válj el. Nem te leszel az első.


Csak azt tudnám, hogy erős kompromisszumokkal és még erősebb kisebbségi komplexussal mégis mi a fenének házasodtál?

2019. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mert családot akartam alapítani, 40 éves vagyok már. Nem is ez a baj, csak az hogy sosem tetszettem még így senkinek, aki ennyire vonzódna hozzám. Másnak ez természetes és a fiatal korában letud minden ilyen románcot.
2019. dec. 22. 12:04
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, hogy min. még egy fél évig ne csinálj semmit, azon kívül, h beszélgetsz az új nővel. Elő szokott fordulni, h az ember csak fellángol, de aztán hamar ki is ábrándul. Kár volna hazavágni a házasságodat egy ilyen miatt. Könnyen megeshet az is, hogy a nőnek nem is fogsz kelleni fél év múlva, és lecsillapodnak a kedélyek. Ha egyre erősebb lesz a szerelem, akkor meg el kell válni. Nem te lennél az első, nem is az utolsó.
2019. dec. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
23%

Válj el és vedd el azt a nőt, különben életed végéig bánni fogod.


Szívesen.

2019. dec. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%

Komolyan mondom gratulálok, hogy érzelmi megcsalásra bíztatjátok a kérdezőt.

Én egy ilyen eset miatt jártam pszichológushoz fél éven át, nagyon hasonló story volt, én voltam aza ,,bizonyos másik" nő. Aztán én mondtam ki, hogy legyen vége -csak beszélgettünk, egy csók sem csattant el. Valaki ebben sérülni fog úgyis. Legyél őszinte mindkét nővel.

2019. dec. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

#12:12

Eddig atöbbség azt mondja váljon el. Ez nem érzelmi megcsalásra való bíztatás.



Válj el.

2019. dec. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
#1: azért tette, mert tudta, hogy amúgy a kutyának sem kell. Válj el kérdező. Tök mindegy, hogy mi lesz utána, másra vágysz. Ez kellő indikátora annak, hogy nem a partnered a megfelelő személy számodra.
2019. dec. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen. Én addig bontanám fel a házasságom, amíg nincs gyerek, utána jóval nehezebb lenne.

Egyébként is csak azért házasodtál, hogy legyen melletted valaki, tehát semmi értelme az egésznek.


Keresd meg az Igazit, és mellette horgonyozz le.

2019. dec. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
1%
40 évesen még ráértél volna a családdal, csak a nők biológiai órája ketyeg 35 felett, férfiaké 45 évesen is topon van.
2019. dec. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
En a feleseged sajnalom ebben a helyzetben. Persze konnyu egy kiegyensúlyozott hazas ffihez vonzodni, de majd 6 ev mulva neki se lesz majd sok kedve felszedni utanad az eldobalt zoknikat.
2019. dec. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!