Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelekből lehet észreven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekből lehet észrevenni hogy szerelmes vagyok a főnökömbe?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy ő miből fog erre rájönni?

És a munkatársaim elől hogyan titkoljam?

Nagyon rossz érzés mert utálok ott dolgozni de mikor látom őt már megérte be menni.

Nem tudom meddig fogom ezt bírni, mert ha ő nem fog kezdeményezni akkor valószínűleg otthagykm ezt a helyet, de még várok, viszont nem akatom hogy a többiek előtt kiderüljön hogy szerelmes vagyok belé. Kérlek titeket segítsetek


2019. dec. 23. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Állandóan bámulod, keresed a társaságát, mindenért odamászkálsz hozzá, kávét főzöl neki, karácsonyra ajándékot adsz neki, írogatsz neki fészbukon, szívességeket teszel neki, azonnal ugrasz ha csak füttyent egyet, sokat beszélsz róla a kollégáidnak, kérdezősködsz róla, nézegeted a képeit, apróságokkal kedveskedsz neki, stb...

Lényegében akkor most azért dolgozol ott, hogy megszerezd a pasit?

2019. dec. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, az első jól leírta. Ha voltál már korábban szerelmes, akkor tudod hogy ez ezzel jár. Ahhoz hogy a többiek ne vegyenek észre semmit ebből, folyamatosan figyelned kell a viselkedésedet, mozdulataidat, hangsúlyt amikor vele beszélsz stb. nehogy eláruld magad.

Egyébként miben bízol, hogyha összejönnétek, akkor kilépnél? Irod h a munkát nem szereted.

2019. dec. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez az egész olyan szinten van, hogy pl. a Kovács Petike csak azért iratkozott át a Tekerőlantos Általánosba, mert a Horvát Marika is odakerült.

Egy munkahelyen már nem kéne ezt csinálni, hogy csak a Szépfiú miatt vagy ott.

2019. dec. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért mindig a főnökbe??
2019. dec. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nalunk a főnöknek ket csaja is van. Pedig egy alacsony es gonosz kis suttyó
2019. dec. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem is alacsony es suttyo is
2019. dec. 23. 12:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Tenyleg? 😀
2019. dec. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!