Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt rajtam kívül még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt rajtam kívül még olyan férfi, akinek az a legvonzóbb ha egy nő nagyon okos?

Figyelt kérdés
Ezt miért furcsállja mindenki?
2019. dec. 26. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is az egyik legvonzóbb dolog, de ha a külső nincs mellette rendben, akkor nem jön be.

Legyünk őszintén, kevés férfi hajt arra, hogy az illető annyira okos legyen és ezért a nők sem azt hangsúlyozzák ki magukon elsőként. Plusz igazán okos nőből sincs sok, de mindenki annak gondolja magát. És az okos nők a külsejükre is szoktak adni, szóval általában szépek, ezért sem az eszük tűnik fel elsőre mindenkinek.

2019. dec. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Mert egy okos nővel szemben a férfiak nagy része nem mer szembemenni, mert vagy félnek tőle, vagy nem tartják magukat méltónak hozzá, vagy mert a nő szerencsére a tudását is kamatoztatni szeretné, míg a hapsi csak "azt" akarná, így nem tudnak egymással mit kezdeni.

Nekem is bejönnek az okos nők.

2019. dec. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
#2: Ezt a férfiak félnek szöveget miért nem hallani okos nőktől, hanem csak olyanoktól, akik nem okosak, de annak tartják magukat?
2019. dec. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Azért ez a fontos, mert szinte nincs nő, akire ezt rá lehetne mondani és ez egy bazinagy érték lett.
2019. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy ezt a kérdést kielégítően meglehessen válaszolni, ahhoz elengedhetetlen némi tisztázás:

Mitől lesz valaki okos?

A végzettség(ei)től vagy a foglalkozásától esetleg a műveltségétől? Az is lehet, hogy jó meglátásai vannak a világot illetően, kiváló helyzet felismerő.

Tehát ezt tudni kellene, hogy szerinted mitől okos valaki. :)


Én a végzettséget sosem néztem. Nem mindenkinek van energiája és pénze végig tanulni plusz 4-5-6 évet. A foglalkozás más tészta. Engem az fog meg, aki jól látja a világ történéseit, emellett remek helyzet felismerő és él a lehetőségeivel. Szerintem ha valaki talpra esett, az már majdnem kiellégíti az okos fogalmát.


Ellenben ha csak jó MSc diplomája van valakinek még messze nem biztos, hogy okos is, mert ettől még lehet inkompetens az életkörforgatagában.

2019. dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam kiemelkedően okosnak, viszont talpraesettnek merem nevezni magam. Mint ilyen nő, elég nehéz olyan partnert találni akivel meg is értetem magam. Sok témában jártas vagyok legalább annyira hogy beszélgetni tudjak róla, szeretek is jókat beszélgetni, mégsem megyek vele semmire mert sajnos sokszor tapasztaltam hogy egy-egy beszélgetés alkalmával mintha nem is egy nyelvet beszélnék az illetővel, bonyolultabb fogalmakat nem értenek, mélyebben szinte egy témában sem tudunk elmerülni. Lehet hogy én forgok rossz körökben de nem igazán találtam még olyan férfit akivel valóban értelmesen lehetne beszélgetni és ne lenne tőlem 20-30 évvel idősebb. Úgy gondolom egy "nagyon okos nőt" egy legalább olyan okos férfi tud meghódítani, különben ha érezhetően okosabb mint a partnere, valószínűleg nem lesz kielégítő a kapcsolat. 22/N
2019. dec. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az #1-es válaszom mégis miért lett lepontozva? Mert nyers volt és őszinte, nem pedig valami mese?


#6: Yepp, ez oda-vissza így játszik.

2019. dec. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!