Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha én nem vagyok bulizós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én nem vagyok bulizós típus, inkább nyugodtabb, szolidabb típus akkor hasonló személyiségű lány illik hozzám?

Figyelt kérdés

Vagy inkább az egyedüllét?


Nekem nagyon megtetszett egy lány aki bulizós és szeret beszélni, de persze nem kellettem én neki.


Szolidabb lányok, nektek milyen fiú az ideálotok?


2019. dec. 26. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szintén nyugisabb, visszafogottabb, csendesebb fiú, akivel tartalmasan el tudjuk tölteni az időt otthon is és egymásra tudunk figyelni.

Azért nem árt, ha szeret romantikázni... :)

2019. dec. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen
2019. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gublug ***** válasza:

A szemelyiseg tipusok utkozese, kapcsolodasa nagy pszichologiai tema. Nem egy ilyen forumon valo megbeszelesre.

Kezdetnek bongeszd at ezt az oldalt

[link]

2019. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen.


Több "bulizósabb" lány is tetszett az életem során.. mindegyiknél ott akard meg, hogy én nem vagyok "bulizós".. egyáltalán hidegen hagynak ezek az események, nem érzem jól magam ott abban a környezetben.. hiába van ismerős kivel szeretek beszélgetni.


szerencsére lányokból is van jó pár nem partiarc típus.

2019. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!