Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párotokkal 5 évvel korábban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotokkal 5 évvel korábban is összejöttetek volna?

Figyelt kérdés
Nemet és kort is írjatok.
2019. dec. 27. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert még csak 14 évesek lettünk volna. 40/N
2019. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13 voltam, ő meg 24. 😄😄 Nem.
2019. dec. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen.

35N

2019. dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen.


29N

2019. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem, akkor nem akartam kapcsolatot és nem lett volna jó az időzítés

egyszer beszélgettünk is róla, hogy milyenek voltunk középiskolában és mi lett volna ha már akkor találkozunk

állítása szerint akkor még eléggé más volt a személyisége, kis hülye volt és még nem is mert volna odajönni hozzám, szóval nem jöttünk volna össze annyival korábban

23/n

2019. dec. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

persze, csak nem lett volna olyan sikeres a kapcsolatunk valószínűleg :D mindkettőnknek kellett az az 5 év (na meg kicsit azért fura is lett volna, 23 évesen egy 16 évest szédíteni), de nem csak a korunk miatt, rengeteg sok olyan hasonló élményt és tapasztalatot szereztünk ennyi idő alatt, ami olyan irányba formált kettőnket, amitől csak jobban összeillünk.


26/N+33/F

2019. dec. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen. Az ízlésem nem sokat változott, én viszont rengeteget. Valószínűleg nem lettem volna akkoriban jó partner... Nagyon dedós és egysíkú voltam, elismerem, hogy egy nálam 5+ évvel idősebb szemében maximum dugni lettem volna jó. A korombeli kisfiúkkal jártam, így ezt a kört megúsztam. De nem voltam alkalmay együttélésre meg felnőtt párkapcsolatra. Szóval szerintem ő nem jött volna velem össze, ahhoz túl normális volt már akkor is szerintem. Ő annyit nem változott azok alapján, amit mondott. Még azt is megjegyezte valamikor, hogy 3-4 évvel korábban is jöhettem volna... :)

23N 27F, egy éve vagyunk együtt

2019. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem
2019. dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!