Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mennyi ideig voltatok szinglik, mielőtt összejöttetek a párotokkal? Illetve, ha szinglik vagytok jelenleg, mennyi ideje?

Figyelt kérdés

2019. okt. 28. 08:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Négy éve vagyok szingli.
2019. okt. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Ugyanaz, mint az első.
2019. okt. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
3 évig voltam szingli
2019. okt. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
4,majdnem 5 évig voltam szingli előtte
2019. okt. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

16 éves korom óta mindig van párom. Közben voltam szingli hisz nem egy barátom volt (most 30 felett vagyok),de talán fél év volt a max amíg szingli voltam.


Általában valakit mindig összeszedtem :D

2019. okt. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Hát aki olyan sokáig szingli, az a tökélyt kergeti. Manapság nem jellemző a nőkre, hogy 4 évig egyedül legyenek. Csak gondolom rohadtul nem felel meg nekik senki.
2019. okt. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
6: vágták már a fejemhez valóban, hogy a tökélyt keresem, de az igazság az, hogy egy tök átlagos, normális embert kerestem, aki fel tud mutatni legalább annyit az életében és tett magáért annyit, mint én. Tekintve, hogy találtam ilyen embert, létezik, emberi létéből adódóan pedig nem tökéletes. Szerintem megéri várni és türelmesen keresgélni, ha az ember boldog akar lenni és nem szeretné fölösleges embereknek szétrakni a lábát vagy vesztegetni az idejét velük.
2019. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A legtöbb eddig 2,5 év volt. Jelenleg fél éve, de úgy érzem, ez még jó sokáig így lesz. Megpróbáltam 2x randizni, de egyszerűen nem megy, mert nagyon sok csalódásom volt az utóbbi időben, és nem tudok úgy összejönni valakivel, meg nem is akarok, hogy még nem tettem rendbe magamat lelkileg, csak pokollá tenném ezzel az egész kapcsolatot. Plusz egyébként is nagyon nehéz olyan embert találni, akivel kölcsönös a vonzalom, hasonló a gondolkodásunk, érdeklődési körünk, stb.


23N

2019. okt. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2 éve keresgélek :)
2019. okt. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fél évig voltam párom előtt szingli. A leghosszabb idő, miután elkezdtem ezzel foglalkozni 2 év volt. Egy nagyon intenzív kapcsolaton voltam túl, felkavart, összetört, és emiatt nem akartam senkit magam mellé hosszú ideig. De amikor elhatároztam, hogy most már ideje lapozni, és új kapcsolatba kezdeni, pár hónap alatt megismerkedtem azzal, akivel össze is jöttem.
2019. okt. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!