Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire hiányzik az exetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hiányzik az exetek? Mennyire volt könnyű felejteni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 27. 23:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem volt nehéz. 22L
2019. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Így öt év távlatából már nem is tudok mit mondani, nem is jut eszembe, mintha nem is létezne.
2019. dec. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem mindegy h milyen kapcsolat volt! Lehet pár hónap de lehet, hogy egész eletedbe veled lesz ott belül.
2019. dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Lassan ott tartok felemészt. Megtörtem lelkileg és már testileg is. Oda jutottam betegesen fáj én beleroppanok miközben ő elvan...nem szabad agyalni elv miatt....😔😔😔😔
2019. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Noren1989 ***** válasza:
52%
Néha, ha elkap a gépszíj, akkor eléggé hiànyzik. Próbàlom elterelni a gondolataimat, sokat hobbizni. Egy ideig úgy gondoltam, hogy sikerült elfelejteni, de jött egy kósza gondolat, vele àlmodtam, és szvsz.
2019. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

#4

Mennyi ideig voltatok együtt? Miért lett vége?

2019. dec. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem a többségnek csak az érzés hiányzik amit akkor éreztem és nem a személy maga. Ez főleg igaz, ha vagy nagyon erős szerelem volt, vagy nagyon durva oka volt a szakításnak (bármelyik fél szüleinek torpedózása stb.) vagy ha esély nincs még egyszer átélni azt ami akkor volt, mert "az is csoda, hogy egyszer volt ilyen".


Na ez utóbbiban élek én.

2019. dec. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz volt és még mindig nem engedtem el teljesen. L
2019. dec. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
7 év után szakítottunk. 1 hónapra rá már vígan szedtem fel a lányokat. Másfél évre rá már mással vagyok kapcsolatban. Boldog szülinapot és karácsonyt kívánunk egymásnak, ennyi. Nincs harag, vége lett, okkal, akkor hova agyaljak rajta?
2019. dec. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejteni? Hülye lennék. Rengeteg példával szolgáltak, hogy mire kénytelen az ember odafigyelni.
2019. dec. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!